Ana sayfa Haber TP-LINK”in yeni “d”conomy” çözümleri Cebit”te sergileniyor

TP-LINK”in yeni “d”conomy” çözümleri Cebit”te sergileniyor

0

 

Almanya Hannover’da 4 gün boyunca devam eden CeBIT 2015 fuarında, TP-LINK’te yeni ürünleriyle standını sergiliyor. Cebit’te sergilenen yeni ürünlerden biri yönlendirici yelpazesinden Archer C2600. TP-LINK Archer C2600, 802.11ac prensibini kullanmasıyla birlikte toplamda 2.6 Gbps kablosuz hıza ulaşabilir. Bağlantı hızıyla birlikte güçlü antenleriyle de bol kapsama alanı konusunda da mesafeyi uzatıyor. AC kategorisinin 2. dalga ürünleri arasında yer alan Archer C2600, Wi-Fi kondüsyonunu yükseltiyor. Standta, RE450 modeli menzil genişletici de var. AC standartıyla çalışan bu ürün ev ya da ofis kullanımlarına uygun olarak tasarlandı ve 5 GHz bandında 1300, 2.4 GHz bandında ise 450Mbps kablosuz hıza ulaşabilir. 

TP-LINK ayrıca güvenliği de düşünerek bulut tabanlı bir IP kamera geliştirdi. NC250 adıyla tanıtılan ürün, bulut teknolojisiyle çalışıyor ve mobil cihazlar tarafından takip edilebilir.

TP-LINK‘in iş istasyonu olarak geliştirdiği, kurumsal çözüm ürettiği ürünü ise “erişim noktası” modeli EAP220. Kolay kurulum ve ergonomik tasarımıyla tek noktadan merkezi bir yazılımla yönetiliyor. TP-LINK EAP220, bunun yanısıra piyasadaki en uygun maliyetli Pro Wireless Merkezi Yönetimli erişim noktası.

TP-LINK’in standı CeBIT fuarında Hall 14/15, H62 nolu standda.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here