Ana sayfa Haber TP-LINK”in yeni cep router”ı: TL-WR810N

TP-LINK”in yeni cep router”ı: TL-WR810N

0

 

TP-LINK, hem seyahatlerde hem de evde kullanım için uygun, taşınabilir ve çok fonksiyonlu yeni ağ çözümünü satışa sundu. TL-WR810N model “cep tipi” yönlendirici (router), rahat taşınan boyutu ve çok farklı işlevleri nedeniyle özellikle sık seyahat edenlerin yanında taşımak isteyebileceği bir ürün.

300Mbps kablosuz hıza sahip olan TL-WR810N küçük ve rahat taşınan bir boyuta sahip (85 x 75 x 28 mm). Kablosuz ağ konusunda gereken hemen hemen tüm ihtiyaçları karşılayabilen ürün, her yere taşınabildiği için özellikle seyahat edenler, sık yer değiştiren öğrenciler için ideal bir ağ ürünü. Birden fazla kullanım modu olan ürün sadece seyahatlerde değil, ev içi kullanım için de uygun.

Birden fazla kablosuz cihazın bağlanabileceği özel bir kablosuz ağ oluşturan bir yönlendirici olan TL-WR810N, bu özelliği ile otel odalarında çok işe yarayabiliyor. ürünün başka bir kullanım modu ise WiFi sinyal artırmayı sağlayan menzil genişletici (range extender) modu. Ev kullanımlarında bu mod sayesinde var olan WiFi sinyallerinin kapsama alanı genişletilebiliyor. özellikle öğrenci evleri, yurtlarda bu özellik çok işe yarayabiliyor. ürünün bir diğer çalışma modu olan Client Modu ise, kablolu bağlantı gerektiren cihazları mevcut WiFi ağına bağlamak için kullanılıyor. Erişim Noktası (access point) modu ise WiFi özellikli cihazlar için bir ağ oluşturmayı sağlıyor. üstelik bu farklı modlara geçiş de son derece kolay yapılabiliyor. ürün üzerinde yer alan bir anahtar sayesinde modlar arasında geçiş yapma özelliği var.

 

İş seyahatine gidenler bilgisayar, akıllı telefon ve TL-WR810N”i yanlarına alıp seyahate çıkabilirler, şarj adaptörüne bile gerek kalmaz. çünkü ürün, üzerindeki USB girişi sayesinde akıllı telefon ve tablet bilgisayarları şarj etmek için bir adaptör olarak da kullanılabiliyor.

USB”den ağ üzerinde dosya paylaşımı için kullanılabilen bu girişe bir USB depolama aygıtı bağlanarak büyük dosyalar, multimedya içerikler ağ üzerindeki diğer cihazlarla paylaşılabiliyor.  ürünün tavsiye edilen satış fiyatı 46 USD + KDV.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here