Ana sayfa Haber TP-LINK”in IoT”u CES 2015″te

TP-LINK”in IoT”u CES 2015″te

0

TP-LINK, kendi teknolojisini geleceğin teknolojisini harmanlayarak geliştirdiği ve nesnelerin interneti platformu odaklı yeni ürünlerini CES 2015‘te tanıttı. Samsung’tan, LG‘ye çoğu üreticiler yeni ürünlerini tanıtırken, TP-LINK merakla beklenen IoT ürünlerini tanıtmış oldu. Akıllı ev cihazlarını bulut platformları üzerinden günün her saati izleyip yönetmeyi sağlayan TP-LINK HS100, HS110 ve HS200, CES 2015‘te sergilenmeye başladı.

Ev ışıkları, TV, klima gibi her türlü elektronik cihazın enerji tüketimini bulut platformları üzerinden izleyerek düzenleme yapmaya olanak veren bu yeni ürünler, akıllı evlerin temel ve basit çözümleri olacak.Buna ek olarak router olarak piyasaya sürülecek olan ve yeni nesil bağlantı türlerini destekleyen Archer C2600 ve C3200 modelleri 4K, çevrimiçi oyun gibi yoğunluk yaşıyan uygulamaları da yormadan yabiliyor.

 

Archer C3200 modeli 3.2 Gbps kablosuz hızlara ulaşabilirken iki ürün de 5GHz kanalından yayın yapabiliyor. Bunlara ek olarak TP-LINK’in yeni yedek şarj birimleri ayrıca bu fuarda görülebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here