Ana sayfa Haber TP-LINK”in duyurduğu yeni Archer AC2600 modeli yeni çalışma prensiplerine sahip

TP-LINK”in duyurduğu yeni Archer AC2600 modeli yeni çalışma prensiplerine sahip

0

 

TP-LINK, Archer AC2600 modeli ile birlikte IoT’a ait ürünlerini bir basamak daha atlatarak, bu platformun “gelişmiş” versiyonlarını tanıtmaya başladı. 

Kablosuz çift bantlı bir yönlendirici olan TP-LINK AC2600, çok sayıda cihazın ağa bağlı olduğu ev ve ofisler için kesintisiz ve hızlı WiFi çözümü. Aynı anda birden fazla cihaz ile 4K HD video indirip, çevrim-içi oyun oynamak ve internet performansında da verimlilik sağlamak Archer C2600 ile mümkün. Normal bir kablosuz bağlantıya oranla hızı üç kat artıran MU-MIMO teknolojili yönlendiricide Qualcomm MU/EFX işlemci yer alıyor. Bu sayede yüksek performanslı PC”ler, akıllı TV”ler, oyun konsolları ve mobil cihazlar kablosuz ağa sorunsuzca bağlanabiliyor ve aynı anda çalışabiliyorlar.

Archer C2600, yüksek verimli, çıkarılabilir dört anteni ve “hüzmeleme” (beamforming) teknolojisi sayesinde daha geniş bir WiFi kapsama alanı sunuyor. özellikle ev ve ofislerde mobil cihaz kullanımı arttıkça, bağlantı noktaları da hem artıyor hem de sürekli değişkenlik gösteriyor. Hüzmeleme teknolojisi buna uygun olarak bağlanılan noktalara göre kapsama alanını şekillendirebiliyor.

Son derece şık bir tasarıma sahip olan ürün, her evin/ofisin dekorasyonuna uyum sağlayabilecek estetik görünümde. üzerindeki LED göstergeler geceleri rahatsızlık yaratmaması için kapatılabiliyor. Farklı bağlantı noktaları yer alan üründe iki adet USB 3.0, dört adet Gigabit Ethernet girişi bulunuyor.

Son derece kolay kurulup kullanılabilen Archer C2600, TP-LINK“in mobil cihazlar için özel uygulaması olan Tether sayesinde akıllı telefon ve tablet bilgisayarlardan da yönetilebiliyor. Erişim kontrolleri, ebeveyn denetimleri gibi pek çok özellik, IOS ya da Android cihazlar ile kolayca yapılabiliyor.

Türkiye”de online mağazalarda satışa sunulan TP-LINK AC2600 yönlendiricinin tavsiye edilen satış fiyatı ise 360 USD + KDV olarak açıklandı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here