Ana sayfa Haber TP-LINK”in de aralarında bulunduğu Anadolu Teknoloji Günleri başladı!

TP-LINK”in de aralarında bulunduğu Anadolu Teknoloji Günleri başladı!

0

 

 

Geçtiğimiz yıl başlayan Anadolu Teknoloji Günleri etkinliği, bu yıl da TP-LINK, Gigabyte, WD ve Intel’in ev sahipliği ile İstanbul’da gerçekleşti. 20 Ocak 2015’te gerçekleşen etkinlikte Qubbe’de yapılan toplantıya İstanbul’da faaliyet gösteren 100’e yakın iş ortağı katıldı.

Etkinlikte bayilere artık daha önem verildiğini ve 2015 yılında Anadolu’yu il il dolaşmaya, ürün ve çözümlerini tanıtmaya devam edecekleri söylendi. 2015’te PR ve ürün takibi diğer yıllara oranla ürün takibi daha yakından olacak ve ürün üreticileri ile satıcılar arasında yüz-yüze iletişim kurulmasının öneminden bahsedildi.  

ATG, proje ağırlıklı çalışan, katma değerli hizmet veren BT bayilerine, şirketlerin yeni çözümlerini anlatmayı ve bayilerin beklentilerini ve sorunlarını dinlemeyi hedefliyor. TP-LINK’in adının başta olduğu bu etkinlik ile kurumların BT projelerinde gereken temel ilkedeki çözümler tanıtılıyor. Oturumlarda ürün ve çözümlerin tanıtımlarına ek olarak bayilerin değerlendirilmesi ve öneri-istek konuları da göz önünde bulundurularak tartışılıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here