Ana sayfa Haber TP-LINK ile Turkcell Superonline”dan yeni ortaklık

TP-LINK ile Turkcell Superonline”dan yeni ortaklık

0

TP-LINK, Turkcell Superonline ile yeni bir işbirliği geliştirdiler. Fiber internet kullanıcıları, TP-LINK’in menzil genişletici modeli RE200‘ü Turkcell Superonline‘dan satın alabilecekler. Fiber interneti Türkiye’de yaygınlaştırdıktan sonra ivmesini artrıan Turkcell Superonline, fiber internetteki kullanıcılarına TP-LINK RE200 modelindeki menzil genişleticiyi sunacak.

Geniş veya kalın duvarların engellediği sinyallerin verimliliğini arttırılması için kullanılan TP-LINK RE200, bağlantı şekilleri nasıl olursa olsun bu tip yapılarda yaşanan kapsama alanı ihtiyacını genişleterek sinyal sıkıntısını ortadan kaldırabiliyor. TP-LINK ülke müdür yardımcısı Ali Dinçer’e göre, işbirliğinin çerçevesinde sunulacak olan  ürünlerin arttırılacağını da müjdeledi.

Turkcell Superonline‘da Pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı Meltem Şahin de TP-LINK’in R200′ü ile birlikte kullanıcıların internet konusundaki en önemli ihtiyaçlarının giderildiği görüşünde.

TP-LINK RE200, yeni nesil ağ bağlantı prensibi 802.11ac destekli bir model. Prize takılarak rahatlıkla kurulumu bulnan bu ürün, kapsama sorununu ortadan kaldırmasıyla birlikte kablosal sorunları da ortadan kaldırabiliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here