Ana sayfa Donanım TP-LINK ile gece-gündüz her şey kontrol altında !

TP-LINK ile gece-gündüz her şey kontrol altında !

0

TP-LINK; gündüz ve gece kesintisiz ve net gözlem imkanı sunan TL-SC4171G Kablosuz Ağ Kamerasını geliştirdi

TP-LINK”in mobil cihazlarla da uzaktan izleme ve yönlendirmeye olanak tanıyan yeni ürünü TL-SC4171G motorlu IP kamerası; her türlü ışıkta, çift yönlü otomatik hareket kabiliyeti ile ev, ofis, mağaza, depo gibi alanları izlemek isteyenlere ideal çözümler sunuyor. Kamera, sistem dışı bir hareketlilik algıladığında kullanıcıyı e-posta yoluyla uyarıyor.
 
TP-LINK kamera

Kablosuz ağınıza kolaylıkla bağlanabilen kamera, şık kompakt yapısı, yüzeylere kolayca monte edilebilme özellikleri ile kurulum kolaylığı ve kullanım esnekliği sağlıyor. Kameranın kolay yönetim ve görüntü kaydı özelliklerini güçlendirmek amacıyla 16 kameraya kadar destek veren çok kanallı bir “Yönetim Yazılımı” da ücretsiz olarak sağlanıyor.
 

Hareketli: İçindeki motoru ile, 354 derece yatay, 125 derece dikey hareket kabiliyetine sahip kamerada iki şekilde hareketli gözlem imkanı bulunuyor.
 

Gece/Gündüz Gözlem: Kamerada endüstriyel düzeyde çıkarılabilir Mekanik IR-Cut Filtre (ICR) bulunuyor. Bu filtre ve CMOS sensör ile karanlık ortamlarda bile net görüntü alınıyor. Cihazda ağ bağlantısı için kablosuz ağ desteği(Wifi), ethernet girişi ve ses aygıtları için Line In ve Line Out bağlantı noktaları bulunuyor. Kameranın sağladığı görüntüyü sadece aynı ağdaki veya uzaktaki herhangi bir bilgisayar üzerinden değil, 3G bağlantısına sahip cep telefonu ve diğer mobil cihazlardan da takip edebilmek mümkün.
 

Sürekli Tetikte: Akıllı gözetim sunan ve otomatik olarak videoları kaydeden TL-SC4171G, Motion Detection özelliği ile sistem dışı bir hareketlilik algıladığında kullanıcıyı e-posta yoluyla uyarıyor. Ayrıca, harici sensör bağlantısını ve alarmları destekliyor. Yakın ve ayrıntılı görüntüler için 10x dijital zooma sahip kamera, iki yönlü ses iletişimi sayesinde görüntünün dışında seslerin de iletilmesine imkan tanıyor.
 

Duvara veya tavana kolayca monte edilebilen hareketli Kablosuz Ağ kamerası, olay uyarıları, iki yönlü ses iletişimi ve diğer pratik işlevleri ile ev, ofis, mağaza gibi 24 saat izlenmesi gereken alanlarda güvenlik konusunda eksiksiz çözüm sunuyor.
 

 

 

TL-SC4171G”nin bazı özellikleri şöyle:

-Endüstriyel seviyedeki çıkarılabilir Mekanik IR-Cut Filtre (ICR) gündüz ve gece kesintisiz ve net gözetim imkanı

-54Mbps kablosuz bağlantı ile daha esnek kurulum

-Düşük ışık hassasiyetli yüksek performanslı CMOS sensör ile mükemmel video kalitesi

-Motorlu Pan / Tilt (354 ° yatay panoramik, 125 ° dikey eğik) ile geniş kamera gözetim alanı

-Kanal yönetimi yazılımı ile 16 kameranın video görüntülerinin, tek bir ekrandan izlenebilme kolaylığı

-Yakın ve ayrıntılı görüntüler için 10x dijital zoom
 

-İnternet üzerinden, PC veya dizüstü bilgisayar ve Cep telefonu, dizüstü ve tablet bilgisayar gibi 3G mobil cihazlar aracılığı ile her an kameraya ulaşma olanağı

-Kullanıcıyı e-mail ile uyarma, sensör ve alarmları destekleme ayrıcalığı

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here