Ana sayfa Haber TP-Link, Ice E-Sports Club’a sponsor

TP-Link, Ice E-Sports Club’a sponsor

0

TP-Link, spora verdiği destekle de dikkat çekiyor. Hızlı ve kesintisiz WiFi için sürekli ürün geliştiren ve online oyun severlerin de gereksinimi olan ağ çözümleri üreten şirket, e-spora da destek olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda Zone Esports ile anlaşma yapan firma bu yıl Ice E-Sports Club”a sponsor oldu. 

2017 Ocak ayında kurulan Ice E-Sports Club, beş takımdan oluşuyor. Girdiği turnuvaların yüzde 92″sinden derece ile dönen Ice E-Sports Club, ellinin üzerinde ödüle sahip ve 15 binin üzerinde taraftarı bulunuyor. Sürekli gelişen kulüp, özellikle Ankara ve çevresindeki e-sporcuların buluşma noktası olmayı hedefliyor.

TP-Link Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Zeynep öcal özüağ, TP-Link”in içinde bulunduğu pazar ve ürettiği çözümlerle e-spor ve e-sporcularla her zaman iç içe olduğunu ve ileride de olacağını belirterek, “Spora elimizden geldiğince destek vermeye çalışıyoruz. E-Spor da desteklediğimiz branşların başında yer alıyor” dedi. Ice E-Sport Club”un yeni ama hızla büyüyen bir kulüp olduğunu söyleyen özüağ, “Bu büyümeye TP-Link olarak bizler de katkı vermek istiyoruz” dedi.

Ice E-Sports Club Genel Koordinatörü Furkan Güven, dünyanın en büyük kablosuz ağ üreticisi olan TP-Link”in desteğini aldıkları için mutlu olduklarını belirterek, “Ulusal ve uluslararası arenada artık daha güçlü olarak yer alacağız. TP-Link ile işbirliğimizin uzun soluklu olacağına inanıyoruz” dedi. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here