Ana sayfa Ürün İnceleme TP-Link HA100 Bluetooth Music Receiver

TP-Link HA100 Bluetooth Music Receiver

Evdeki stereo hoparlörünüzü Bluetooth hoparlöre çevirin ve keyfini çıkarın.

0

TP-Link, bilgisayar aksesuarlarında iyi bilinen bir markadır. Şirketin yeni rünü Bluetooth Music Receiver HA100 de müzik severler için harika bir cihaz. Temel olarak bu cihaz, stereo hoparlörlerinizi müzik kalitesini etkilemeden bir Bluetooth hoparlörüne dönüştürüyor. Yani, akıllı telefonunuzda veya tabletinizde herhangi bir şarkıyı çalabilir ve kablosuz olarak aktarabilirsiniz. Bu sayede, cihazınızı 3,5 mm girişe takılı hoparlörlerle kullanmanıza gerek kalmıyor.

Cihazın kutusundan, HA100 Bluetooth Music Recevier’in kendisinin yanı sıra, güç adaptörü, 3.5mm RCA kablosu, 3.5mm-3.5mm kablosu, USB Type A / mikro USB kablosu, NFC etiketi, kullanım ve kurulum kılavuzu çıkıyor.

Tasarım

 

Cihazın tasarımı oldukça iyi. Küçük ve hafif. Ayrıca çok çekici görünüyor. Ön tarafta küçük bir gösterge ışığı var. Arkada, 3.5 mm jack ve microUSB portu bulunuyor. 66,5 x 60,5 x 18,5mm ölçülerinde.

Bağlantı

 

3,5 – RCA kablosunu veya 3.5 mm – 3.5 mm kablosunu kullanarak hoparlörlere bağlayabiliyorsunuz. Ardından, akıllı telefonunuzu bu cihazla Bluetooth üzerinden eşleştiriyorsunuz. Bu cihazın menzili 20 metre (66 feet) direk görüş alanıdır. Menzili iyi, ev ve küçük ofislerde mükemmel şekilde çalışıyor. Kapıyı kapatsanız bile, bir şekilde çalışıyor. Fakat daha fazla mesafeye giderseniz, ses rahatsız edebilir.

8 farklı cihaza kadar kayıt ediyor. Yani, bir cihaz bağlamak istediğiniz her seferinde eşleştirmeniz gerekmez. Kaydedilen cihaz eşleştirme talebi göndermez ve hoparlörler ile bağlantı kurarken zamandan tasarruf edersiniz.

Birden fazla cihaz aynı anda bağlanabiliyor, ancak o anda müzik çalan cihaz öncelik alıyor. Diğer kişi, o an çalan cihazı durduruluncaya kadar şarkıyı değiştiremez.

Uyumluluk

Piyasadaki tüm akıllı telefonlar ile kullanabilirsiniz. Yazılım Platformunun bir önemi yok. Android ve iOS cihazlarla deneyebilirsiniz, herhangi bir sorun çıkmıyor.

Sonuç

 

Sürekli hoparlörlerin yanına gidip şarkı değiştirmek istemiyorsanız, bu cihaz en iyi çözümdür. Stereo hoparlörlerinizi Bluetooth hoparlörlere çevirin ve odanın herhangi bir köşesinde müziğin keyfini çıkarın.

Fiyatı: 105 TL

Artıları:

  • İyi tasarım
  • Kullanım kolaylığı
  • İyi kapsam

Eksileri:

  • Birden fazla cihaz bağlanıyor, ancak müzik çalarken diğer cihaza geçilemiyor

Bu yazı, Newtech dergisinin Eylül ayı sayısından alınmıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here