Ana sayfa Haber TP-LINK GITEX 2015 fuarında

TP-LINK GITEX 2015 fuarında

0

 

TP-LINK, Dubai’de bu haftasonu gerçekleştirilecek olan ve 22 Ekim’e kadar devam edecek GITEX Teknoloji Haftası etkinliğinde yeni nesil ürünlerini kendi standında sergileyecek. GITEX’te, 4G Router‘dan yüksek hızlı modem ve router’lara ve ayrıca dış mekan çözümlerinden IP kameralara kadar ürün yelpazesini bu standta sergileyecek. TP-LINK‘in baş tacı olan ürün ailesinden olan Archer serisinin Archer C3200 modeli bu sergideki yerini alacak. Ayrıca Archer MR200, SIM kart uyumlululuğu ve 4G uyumluluğu ile dikkat çekici teknolojilerden.  Ayrıca dokunmatik ekranıyla kolay bir arayüze sahip olan Touch P5 modeli de bu fuarda kendini sergileyecek.

Router teknolojilerinden M7650 modeli de CAT9LTE desteği ile birlikte bu standta incelemelere açık olarak sunulacak. Bu model 4G Sim kartlarına uyumlu olmakla birlikte Wi-Fi mobil destekli. Geniş katlı veya kablo çekilmesi problem olan mekanlara göre tasarlanan TP-LINK WPA8630P model adaptör GITEX’de karşımızda olacak. 

Son olarak TP-LINK‘in kurumsal cihazları da GITEX‘te yerini almaya hazır. Access Point’lerden Pharos serisi ağ sinyallerinin uzak noktalara ulaştırmayı kolaylaştırıyor. çözüm sağladığı mekanlar arasında AVM, okul, hastane, otel gibi kritik bölgeler var.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here