Ana sayfa Haber TP-LINK GameX fuarında yerini alacak

TP-LINK GameX fuarında yerini alacak

0

TP-LINK, 17-20 Aralık 2015 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Fuar Merkezi”nde yapılacak olan GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı“na katılıyor. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da standında ürün tanıtımlarının yanı sıra eğlenceli etkinlikler ile ziyaretçilere hoş vakit geçirmeyi hedefleyen şirket, sürpriz ödüller de dağıtacak.

TP-LINK,  55 metrekarelik standında en yeni ve hızlı ağ çözümlerinin yanı sıra fuar ziyaretçilerinin şarj sorununa da çözüm sunacak. Stand içinde TP-LINK Powerbank“larla oluşturulan şarj noktasında akıllı telefon ya da tablet bilgisayarlarının şarjı biten ziyaretçiler ücretsiz şarj hizmetinden yararlanabilecekler. Ayrıca eğlenceli etkinlikler ile yorgunluklarını da atıp, fuarı gezmek için kendi enerjilerini de yenileyebilecekler.

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da TP-LINK standında ödüllü yarışma ve eğlenceli etkinlikler olacak. Standdaki oyun bölümünde isteyenler Street Fighter oyunu oynayıp, sürpriz ödüller kazanabilecek. Ayrıca geçen yıl da yapılan stencil t-shirt boyama etkinliği, Amerikalı sanatçı eşliğinde yapılacak.  Bunun gibi farklı ve eğlenceli etkinlikler Lütfi Kırdar Fuar Merkezi B-16/3 nolu TP-LINK standında yer alacak. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here