Ana sayfa Donanım TP-Link EAP225-Outdoor, Dış Mekan için Hızlı, Dayanıklı ve Kolay Yönetilen WiFi Çözümü

TP-Link EAP225-Outdoor, Dış Mekan için Hızlı, Dayanıklı ve Kolay Yönetilen WiFi Çözümü

TP-Link, açık alanda WiFi sinyallerinin uzak noktalara erişmesini sağlayan yeni dış mekan ağ çözümü EAP225-Outdoor’u satışa sundu.

0

Tatil köyleri, kampüsler ya da geniş açık alana sahip işletmeler için WiFi sinyallerinin açık alanda uzak noktalara erişimi için kullanılan ve dış mekanlar için özel geliştirilen erişim noktalarına (access point) TP-Linkyeni bir üye daha ekledi. TP-Link EAP225-Outdoor model adına sahip olan ürün Türkiye’de satışa sunuldu.

İşletmelerin bir WiFi çözümünden beklentisi olan güçlü sinyal yayımı, gelişmiş teknik donanımlar ve kolay yönetim özelliklerinin tümüne sahip olan EAP225-Outdoor, aynı zamanda her tür hava koşuluna uygun bir yapıya sahip. Yüksek WiFi hızı (1200 Mbps) sunan ürünün çift bant desteği bulunuyor. MU-MIMO teknolojisi ile donatılan ürün, aynı anda birden fazla müşteri ile sorunsuz iletişim kurabiliyor. Bu nedenle yüksek yoğunluklu WiFi bağlantısı olan yerler için uygun bir çözüm.

EAP225-Outdoor Yönetim ve Kurulumu Kolay

TP-Link’in birçok erişim noktasını tek bir PC’den kolayca yönetmeyi sağlayan Omada Kontrol Yazılımı ücretsiz olarak ürünle birlikte sunuluyor. Bu sayede küçük ve orta ölçekli işletmeler, tek bir PC’den yüzlerce erişim noktasını yönetebiliyor; Konuk Portalı oluşturup kimlik doğrulama yöntemleri geliştirebiliyor; Facebook ve SMS doğrulama desteği ile işletmeyi güvenlikli hale getirip güçlendirebiliyor.

EAP225-Outdoor, görünümü, güç seçenekleri ve kurulum yöntemleri ile hem iç hem dış mekanlarda farklı senaryolara uyum sağlayabiliyor. Ayrılabilir iki adet çok yönlü antene sahip olan ürüne özel taleplerde başka antenler de eklenebiliyor.

Küçük boyutu (215x46x27 mm) ve cep telefonuna benzeyen yapısı ile her yere uyum sağlayan EAP225-Outdoor, PoE (Power over Ethernet) özelliği sayesinde elektrik hattı olmayan yerlere de kurulabiliyor (802.3af PoE ve pasif PoE desteği var). Ürünle birlikte sunulan montaj kitleri sayesinde duvar ya da direk gibi her yere kolayca monte edilebiliyor.

5GHz bandında 200 metrenin üzerinde, 2.4GHz bandında ise 300 metre ve üzerinde sabit kablosuz kapsama alanı sağlayan EAP225-Outdoor, hava geçirmez özel muhafazası ile IP65 olarak anılan testlerden geçen, zorlu dış mekan koşullarına dayanıklı bir ürün.

EAP225-Outdoor Satış Fiyatı: 589 TL (KDV dahil)

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here