Ana sayfa Haber TP-Link EAP225 Model Erişim Noktaları Mesh Teknolojisine Sahip

TP-Link EAP225 Model Erişim Noktaları Mesh Teknolojisine Sahip

Mesh teknolojisine sahip TP-Link EAP225 model erişim noktaları, kablo gerektirmeden her yere kolayca kuruluyor ve kesintisiz WiFi sunuyor.

0
TP-Link EAP225 Erişim Noktası

İster kapalı ister açık alanda her noktaya WiFi sinyallerinin ulaşması için geniş bir alana sahip okul, otel, hastane gibi işletmeler erişim noktası (access point) ürünleri kullanmak durumunda. Erişim noktalarının her yere kolayca kurulması, kolay yönetilmesi ve güvenli olması en önemli tercih nedenleri arasında. TP-Link’in bu tür işletmeler için özel geliştirdiği EAP serisi erişim noktaları tüm bu özelliklere sahip. Üstelik şimdi yenilenen TP-Link EAP225 serisi, Mesh teknolojisi ile donatılmış durumda.

Mesh Teknolojisi

Mesh teknolojisi

Mesh teknolojisi sayesinde bir erişim noktası merkez görevi görüyor ve diğer erişim noktaları ondan aldığı sinyallerle adeta bir WiFi zinciri oluşturuyor. Bu sayede kablo olmaksızın her yere erişim noktası kurulabiliyor. Erişim noktalarının kurulumunu kolaylaştıran ve hızlandıran Mesh teknolojisi, aynı zamanda kesintisiz ve duraklamasız bir WiFi bağlantısı oluşturmayı sağlıyor. WiFi’a bağlanan kullanıcılar bir erişim noktasının herhangi bir nedenle ağdan kopması ya da kullanıcının o erişim noktasının kapsama alanından çıkması durumunda otomatik olarak diğer erişim noktasına yönlendiriliyor ve WiFi bağlantısı hiç kesilmemiş oluyor.

TP-Link EAP225

İşletmelere kurulum maliyetinde önemli bir avantaj sağlayan yeni nesil Mesh teknolojili EAP erişim noktaları, aynı zamanda ücretsiz Omada Kontrol Yazılımı sayesinde kolay yönetiliyor ve güvenli bir WiFi ağı oluşturuyor. Şu anda iki EAP modelinde (EAP225 ve EAP225-Outdoor) Mesh teknolojisi bulunuyor. Zamanla diğer EAP modellerinin de Mesh desteği ile gelmesi bekleniyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here