TP-Link, destek kanallarını çeşitlendirdi

TP-Link, kullanıcılarına farklı kanallardan çok yönlü destek vermek üzere yapılanmaya gitti.

TP-Link, bu başarısını kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri kadar satış sonrası destek hizmetlerine de borçlu. Ürünleri sürekli daha basit kurulup kullanılır hale getirmekle destek çalışmalarına başlayan şirket, buna rağmen gerek kurulum gerekse kullanım sırasında teknik destek almak isteyen kullanıcılara farklı kanallardan hizmet veriyor.

2018 yılında müşteri memnuniyet düzeyini daha da yukarılara çıkarmayı hedeflediklerini söyleyen TP-Link Teknik Destek Müdürü Önder Tayanç, bu nedenle öncelikle çağrı merkezinde yenilenmeye gittiklerini belirtiyor. Yılbaşından itibaren uluslararası bir CRM şirketi olan Teleperfomance ile çalışmaya başladıklarını açıklayan Tayanç, “Yeni çağrı merkezimiz ile hizmet kalitesini artırmayı hedefliyoruz. Çağrı merkezini arayan kullanıcılarımızın daha nitelikli destek alması ana amacımız” diyor. 1978’den bu yana hizmet veren Teleperformance, 74 ülkede 340 çağrı merkezinde dünyanın önde gelen uluslararası şirketlerine hizmet veriyor. Toplam 217 bin çalışanı olan şirket, 265 dil ve lehçede hizmetlerini sunuyor. Türkiye’de ‘Global Standartlarda Yerel Mükemmellik’ ilkesi ile 1995’ten bu yana İstanbul, Uşak, Trabzon ve Balıkesir’de 2 bin 500’ün üzerinde çalışan ile 50’den fazla müşterisine CRM hizmeti sunuyor. 

Aslında yeni teknolojili ağ ürünlerinin birçoğunun kurulumunun çok basit olduğunu vurgulayan Tayanç, “Tak-çalıştır özellikli ya da tek bir tuşa basarak ağa dahil olan, ilgili cihazla eşleşebllen ürünlerimiz mevcut. Örneğin powerline adaptörler tam anlamıyla tak-çalıştır ürünleri. WiFi menzilini genişleten ürünlerimiz ise tek bir tuşa basarak (WPS tuşu) modem ile eşleşip hizmet vermeye başlayabiliyor. Buna rağmen destek almak isteyen kullanıcılarımıza ise çok kanaldan hizmet veriyoruz” diyor.

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam