Ana sayfa Haber TP-LINK bulut destekli kamerası NC200″ü satışa sundu

TP-LINK bulut destekli kamerası NC200″ü satışa sundu

0

 

 

 

TP-LINK, bulut destekli bir IP kamera modeli olan TP-LINK NC200‘ü satışa sunmaya başladı. Kamera aracılığı ile akıllı telefonlardan kamera görüntüleri izlenebilir, SMS ile uyarı mesajları ediniliyor. Güvenlik amaçlı geliştirilen ve bulut teknolojilere dayandırılan bu IP kamerası NC200, ev, ofis gibi mekanları akıllı telefon vef diğer mobil cihazlarla görüntüleme imkanı verecek. Kamera ile verilen ücretsiz bulut uygulaması cihazlara yüklenerek kullanılır, ağ yönlendiricisi üzerinden herhangi bir ayar yapılmasına gerek yok.

Android ve iOS uygulamasını akıllı telefon veya tabletlere yükleyerek NC200‘e gerçek zamanlı olarak ulaşılıyor. İzlemenin yanısıra NC200 model ile anlık e-posta bildirimleri gibi detaylar da kullanıcıya sunulacak. Güvenlik tehditleri de bu e-posta bildirimleriyle haber verilip, malum kötü niyetli kişilerin görüntüleri kaydolup polise iletiliyor.

TP-LINK NC200 modeli 300Mbps kablosuz hıza sahip, tavan, masa üstü, dolap veya duvar gibi ortamlara monte edilebilir. NC200 kameraların her modelinde menzil genişletici özelliği de var. Uygun yere yerleştirildiğinde kendisinin de bağlanmış olduğu kablosuz ağın sinyalini tekrarlayarak o bölgede ek bir kapsama alanı sağlayabilir.

NC200 satış fiyatı 66 dolar – KDV

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here