Ana sayfa Haber TP-LINK akıllı şarj özellikli yeni şarz istasyonunu tanıttı

TP-LINK akıllı şarj özellikli yeni şarz istasyonunu tanıttı

0

TP-LINK, geliştirdiği access point, router gibi ürünlerin yanısıra kullanıcılara mobil çözümler olarak yeni nesil hub’lar ve şarz istasyonları geliştirmeye başladı. Yeni nesil şarz istasyonlarından bir tanesi ise TP-LINK TL-PB5200 modeli.

Tüm akıllı telefonları (iPhone, Android), tablet bilgisayarları (iPad, Windows tablet ve Android) ve 5V girişine sahip dijital cihazları şarj edebilen PowerBank, tam kapasitede iken bir akıllı telefonu birkaç kez şarj edebiliyor. 5200mAh pil kapasitesi olan ürün, ergonomik ve şık tasarımı ile de göz dolduruyor. Tüm TP-LINK Power Bank”larda olduğu gibi güvenliğe yüksek önem veren TL-PB5200″ün 6 farklı koruma özelliği bulunuyor. Kısa devre, yüksek voltaj, aşırı gerilim, aşırı şarj, aşırı deşarj ve aşırı ısınma gibi tehlikelere karşı korumalı olan ürün, bu sayede hem kendini hem de şarj ettiği cihazları koruyor.

5V/2.4A”lık bir güç adaptörü ile (hem giriş, hem de çıkış gücü 5V/2.4A) boş durumdayken 2 saatten daha kısa bir sürede kendini yüzde 90 şarj edebilen TL-PB5200, kısa sürede şarj olarak yine kullanılabilir duruma geliyor. TP-LINK”in birinci sınıf devre sistemi ve gelişmiş enerji teknolojileri sayesinde şarj ederken gereksiz enerji kaybını önleyen ürün, yüzde 90″a kadar enerji verimliliği sağlıyor.

TP-LINK TL-PB5200 24 USD + KDV fiyatla satışta.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here