TP-Link AC1350 Archer C60 Router inceleme

Router, eviniz için kablosuz bir router’da ihtiyaç duyacağınız tüm en iyi özelliklerle birlikte geliyor.

Özellikler
Cihazın teknik özelliklerini de şöyle sıralayalım; kullandığı kablosuz standartlar, IEEE 802.11ac/n/a 5GHz, IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz. Frekansı 2.4 GHz ve 5 GHz. Sinyal hızı 2.4GHz’de 450 Mbps, 5GHz’de 867Mbps. İçerdiği diğer teknik özellikler: 64/128 bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA-PSK2 şifreleme, kablosuz radyoya izin verilip/verilmemesi, WDS köprüsü ve WMM.

Archer C60 ile aynı anda 2.4GHz ve 5GHz bantlarında 1,35 Gbs’e kadar bir hızda tüm cihazlarınızda hızlı bir kablosuz internet elde edebiliyorsunuz. Üçü 2.4 GHz ve ikisi 5 GHz olmak üzere beş anten sayesinde daha geniş bir kablosuz menzil elde ediyorsunuz. Çift bantlı antenler, tüm cihazlarınızda daha iyi ve istikrarlı bir bağlantı sağlamak için, teknik sorunları ve bağlantı kopmalarını azaltıyor ve böylece vaktinizi  öncelikli işlerinize ayırabilirsiniz.

Daha iyi bir çok oyunculu oyun deneyimi elde etmek için, Archer C60’ın arkasındaki turuncu renkteki dört Ethernet LAN portunu kullanabilirsiniz. WPS düğmesi de arkada, böylece cihazları tuşa basarak bağlayabilirsiniz. Ayrıca, konukların Internet bağlantınıza girmelerini izin veren ve sağlanan WPS-PSK / WPA2-PSK2 şifrelemesini kullanarak gizliliğinizi koruyan bir konuk ağı özelliğine sahip oluyorsunuz.

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam