TP-Link AC1350 Archer C60 Router inceleme

Router, eviniz için kablosuz bir router’da ihtiyaç duyacağınız tüm en iyi özelliklerle birlikte geliyor.

TP-Link Archer C60 güzel bir tasarıma sahip, bu nedenle oyun oynama düzeninizi veya odanızın şıklığını bozmayacaktır. Router, Wi-Fi alanını genişletmek için tek veya çift bant üzerinde çalıştırılabiliyor. 

Kutuda gelenler
Archer C60, güç adaptörü ve RJ 45 kablosununda bulunduğu geniş bir kutuda geliyor, kutuda ayrıca TP-Link’in hızlı kurulum kılavuzu ve garanti belgesi de yer alıyor. Router, geri dönüştürülmüş bir karton tepsiye yerleştirilmiş; antenler sökülebilir cinsten değil, ancak router ile aynı hizaya gelecek şekilde katlanıp kutuya sığabiliyorlar.

Tasarım
Archer C60 AC 1350 büyük bir cihaz ve tasarım normal Wi-Fi router’larda gördüğümüzden biraz farklı. Router, en üstte TP-Link markasının ve LED durum ışıkları şeridinin bulunduğu beyaz parlak bir kasa ile çok şık görünüyor. Kenarları eğimli ve aşağıya doğru bakan havalandırma delikleri var. Router’ın arkasına yerleştirilmiş bağlantı noktaları, soldan sağa doğru şöyle sıralanmışlar: güç adaptörü yuvası, güç düğmesi, WPS anahtarı, reset deliği, internet (RJ45) yuvası ve dört Ethernet LAN bağlantı noktası.

Antenler de şu şekilde konumlandırılmışlar; arka tarafta iki adet 5 GHz ve bir adet 2.4 GHz anten ve yanlarda iki adet 2.4 GHz anten bulunuyor. Antenler iyi üretilmiş, plastikten yapılmış ve bağlantıyı düzgün bir şekilde yaymak için damla şeklinde (bir ucu yuvarlatılmış) tasarlanmışlar. Bunlar sökülemiyorlar, ancak evinizin her yerinde en iyi Wi-Fi alımı için ayarlanabiliyorlar.

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam