Ana sayfa Haber TP-LINK 2. Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesi Ana Sponsoru oldu

TP-LINK 2. Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesi Ana Sponsoru oldu

0

 

TP-LINK, 2 ve 3 Mayıs 2015’te gerçekleştirilecek olan ve Bartın üniversitesi‘nin ev sahipliliğini gerçekleştirecek olan 2. Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesi‘ne bu yıl ana sponsor oldu. 

“Bu yıl Bartın üniversitesi’nde yapılacak olan Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesi’ne hem sponsor olarak hem de stand açarak üniversitelilerle bir arada olacağız. Karşılıklı beklentilerimizi paylaşıp, birkaç yıl içinde sektörümüzde çeşitli kademelerde gorev iandığımız arkadaşlarımızla birbirimizi daha iyi tanıma yolunda bir adım atacağız” ifadelerini dile getiren TP-LINK ülke müdür yardımcısı Ali Dinçer, üniversiteler ve üniversitelerle olan işbirliğine önem verdiklerini de ekledi.

Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesi, Bilişim Sistemleri bölümlerinin iyi tanıtılmasını ve sektörle üniversiteler arasında bir köprü oluşturmasını amaçlıyor.

TP-LINK, etkinlik boyunca standında gençlere yönelik bir de yarışma gerçekleştirecek. “En güzel t-shirt tasarımı” yarışmasında, sprey boyalar ile t-shirt’leri renklendirip TP-LINK Facebook sayfasında paylaşanlar arasından seçilecek kişilere sürpriz hediyeler verilecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here