Ana sayfa Haber Total War: Thrones of Britannia için oyun içi fragmanı yayınlandı!

Total War: Thrones of Britannia için oyun içi fragmanı yayınlandı!

0

Geniş çaplı bir geçmişe sahip olan İngilizlerin yerine bu sefer oyuncular geçecek. Uzun süreden beri devam eden ve Sega’nın strateji sekmesinde büyük gelir kaynağı olan Total War’ın yeni oyunuTotal War: Thrones of Britannia birkaç ay önce duyurulmuştu. Diğer Total War yapımlarında da olduğu gibi geçmişte iz bırakan savaşları konu alacak olan Thrones of Britannia, adından da anlaşılacağı gibi İngilizleri ve zamanında yaşadıkları savaşları konu alacak.

Vikingler geliyor, saldırın!

Total War: Attila, Total War: Rome ve Total War: Shogun gibi temalı oyunların yanı sıra Warhammer serisine ait yeni oyun çıkarmaya devam eden Sega, Creative Assembly ile birleşti ve yeni yapımlarını ait yeni bir oyun içi fragman çıkardılar. Total War: Thrones of Britannia’da İngilizlerin bilinen Büyük Alfred’in Vikinglere karşı kazandığı ve İngiltere’nin geleceğini değiştirensavaşı konu ediniyor. Vikingler ve İngilizlerle sınırlı kalmayan yapımda İrlandalı ve Galler grupları dahil 10 adet farklı savaş birimi olacak. Düşmanlarınızı ve arkadaşlarınızı seçmek ise size kalmış.

Total War: Thrones of Britannia için yayınlanmış oyun içi fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. çıkış tarihi ise 2018 olarak belirlenmiş bulunmakta.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here