Ana sayfa Mobil Toshibadan sıra dışı tablet PC

Toshibadan sıra dışı tablet PC

0

Taşınabilir iletişim ve eğlence cihazı JournE Touch

Toshiba JournE Touch, taşınabilir kablosuz ev multimedya tableti sayesinde evdeki herkes ile iletişim kurup eğlenebiliyorsunuz. Kullanımı çok kolay olan bu PC sayesinde evin her yerinden istediğiniz içeriği sadece dokunarak indirip görüntüleyebiliyorsunuz. 2 USB girişi, 1 SD Okuyucu ve Windows CE kullanımı ile JournE Touch rakipsiz. 

Tüm aile bir araya gelerek iletişimi ve aile bağlarını arttıracak olan bu multimedya cihaz ile aynı zamanda sosyal ağlara da bağlanarak tüm arkadaşlarınız ve akrabalarınızla iletişim kurulabiliyor.

 
USB girişi ve HDMI bağlantısı yapılabilme özelliği sayesinde notebook ve TVlere bağlayarak içerik paylaşma imkanı da Journe Touch” da mümkün kılınmış. Aynı zamanda Video on demand gibi servislere ulaşabilir olması sayesinde lisanslı içeriklere ulaşma şansı veriyor.

7 inç LCD 16:9 LED dokunmatik ekrana sahip olan JournE Touch 189 mm  x 133.6 mm  x 14 mm ve 450 gram ağırlığında. Kolay kullanımı sayesinde kullanıcılar kolaylıkla istedikleri değişiklikleri yapabiliyor. Lithium-Polymer pili sayesinde 14 saate kadar şarjsız çalışabiliyorsunuz. 1GB hafızası SD kart ile 32 GB”a kadar arttırılabilen JournE Touch, WiFi ve 3G özelliğinin yanı sıra Windows CE işletim sistemi kullanıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here