Ana sayfa Donanım Toshiba yenilikçi ürünleriyle Red Dot ödülü kazandı

Toshiba yenilikçi ürünleriyle Red Dot ödülü kazandı

0

Portégé Z30, Tecra Z40 ve Z50 notebook”lar
 

Toshiba“nın Z-serisi her biri Red Dot ödülü kazanan Portégé Z30, Tecra Z40 ve Tecra Z50 modellerinden oluşuyor. Hareket halindeyken kullanım için optimize edilmiş, aynı seçkin tasarım çizgilerine sahip, tüm gün pil ömrü ve gelişmiş güvenlik özellikleri sunan bu iş amaçlı kullanıma yönelik modeller, eğitim şirketlerinden kurumsal şirketlere kadar geniş bir sektör yelpazesi için ideal çözümler sunuyorlar. Hafif ve ince profilleriyle  Portégé Z30, Tecra Z40 ve Z50 modelleri, gri çelik metalik magnezyum kasaları ile günlük iş yaşamının zorluklarıyla başa çıkabilecek kadar dayanıklı olmanın yanı sıra akıllık ve modern bir tasarıma sahipler. İnce tasarımlarına rağmen tüm modellerde tam boyutlu girişler gibi kullanışlı özellikler mevcut.
 

BDX6400 Blu-ray Disc oynatıcı
 

Toshiba“nın Red Dot ödüllü BDX6400 Smart Blu-ray Disc oynatıcısı inanılmaz görüntü kalitesi sunan Ultra HD upscaling (yükseltme) ve filmlerde gerçeğe en yakın detayları sunan 3D oynatma özelliklerine sahip. Siyah gövdesini gümüş kumlu üst yüzey ile birleştiren BDX6400“ün kompakt tasarımı Toshiba televizyonların mevcut tarzıyla tam bir uyum içinde. Dikey ayağın eklenmesiyle BDX6400KE, hem dikey hem de geleneksel olarak yatay kullanım seçeneği sunarak mekânın sınırlı olduğu yerlerde kullanımda esneklik sağlıyor.
 

 

 

Toshiba yenilikçi Blu-ray Disc oynatıcı, televizyon ve notebook  ürün tasarımlarıyla beş farklı Red Dot ödülü kazandı

 

 

L74 serisi Smart TV
 

İnce L74 serisi mükemmel tasarımıyla Kırmızı Nokta kazanan diğer bir Toshiba ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Yenilikçi CEVO motoru ile gelişmiş ses ve görüntü kalitesini gelişmiş bulut tabanlı Smart TV hizmetleri ile birleştiren bu 3D televizyon, net tanımlanmış detaylarıyla tüm duyulara hitap etmek ve her mekanın göz bebeği olmak üzere tasarlandı.  

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here