Ana sayfa Donanım Toshiba yeni UltraHD 4K televizyon serisi

Toshiba yeni UltraHD 4K televizyon serisi

0

Toshiba, UltraHD televizyonlar süper-geniş 84-inç sınıfı dâhil üç yeni ekran boyutu ile geliyor

Toshiba, 4K Ultra HD televizyonların L9300 Serisini duyurdu. Günümüzün1080p full HD televizyonlarından dört kat fazla çözünürlüğüne sahip yeniToshiba L9300 Serisi televizyonlar, filmler, TV şovları, video oyunları, fotoğrafgörüntüleme ve PC uygulamaları için üst düzey seyir deneyimi sunuyor.
 
UltraHD görüntü işleme özelliğine ekolarak, L9300 Serisi görüntü kalitesini daha da ileriye taşıyan bir teknolojipaketine sahip; ClearScan 240Hz yenileme oranı teknolojisi hızlı hareketli görüntülerdedaha net ve daha yumuşak sonuçlar veriyor. CQ Engine teknolojisi içerdiği EdgeEnhancer Köşe Görüntüleri Artırıcı, Dinamik Gamma, Renk Uzmanı, Uzman ModundaKalibrasyon ve yeni UltraClear Dinamik Ses Azaltma özellikleri ile görüntüdetaylarından taviz vermeden tüketicilere üst düzey görüntü kalitesi kontrolüsunuyor. Renk ve Derinlik Uyarlamalı Resolution+ bu özellik gerçeğe en yakın renk doygunluğuve inanılmaz bir resim derinliği sağlayan gelişmiş görüntü çözünürlüğüne sahipgörüntüler yaratıyor.


 

Aile Takvimi aile etkinliklerini paylaşma

• Kişisel Mesajlaşma aile ve arkadaşlardan mesaj alma-mesaj gönderme
• Fotoğraf Albümü dijital fotoğraf paylaşımı
• Haber İzleme haber videolarını ve galerilerini izleme
• MediaShare diğer DLNA-özellikli cihazlardan içerik erişimi
• MediaGuide gelişmiş arama ve program önerme özelliklerine sahip TV programlama kılavuzu
• Dâhili Wi-Fi, Miracast ve WiDi hem router, hem eşlerarası (peer-to-peer) kablosuz bağlantı özellikleri
UltraHD deneyimini daha da ileriye taşımayıhedefleyen Toshiba, ayrıca Cloud TV”ler ve mobil cihazlar arasında lokasyondanbağımsız olarak pek temel sosyal etkileşim hizmeti sağlayacak iOS, Android veWindows 8 için mobil uygulamaları da kullanıma sunacak.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here