Ana sayfa Haber Toshiba yeni Radius 12″yi tanıttı

Toshiba yeni Radius 12″yi tanıttı

0

İstanbul’da bugün,  Windows 10 işletim sitemine sahip Toshiba notebook modelleri tanıtıldı.Kullanıcıların Windows 10 sistemine sahip, 12,5 inç Ultra HD 4K hibrit bilgisayarı olan Toshiba Satellite Radius 12 dizüstü bilgisayar modeli ise toplantının en ilgi çekici ürünü oldu. Birçok yeni özelliği ve gelişmeyi bünyesinde barındıran Windows 10 işletim sistemi, Toshiba Satellite Radius 12 modelleri ile bir araya geldiğinde ortaya kullanıcıların oyun bilgisayarı ile iş bilgisayarı olarak ortak kullanım oluşturabileceği karma bir dizüstü modeli ortaya çıktı.

 12,5 inç Ultra HD 4K melez (hibrit) bilgisayar olan Toshiba Satellite Radius 12, TruBrite ekran özelliği sayesinde kullanıcılara, Windows 10″un gerçek güzelliğini yüksek kaliteli ekran,  parlak renkler, kontrast ve netlik ile kullanım imkanı veriyor. Standart, dokunmatik HD, Full HD ve Ultra HD 4K çözünürlüklü ekran seçeneklerinden dilediklerini seçenler, uygulamaların, çalışmalarının ve medya içeriklerinin adeta canlandığına şahit oluyorlar. özellikle Windows 10″un Continuum özelliği Microsoft tarafından henüz tanıtılan bir özellik ve PC’lerin diğer cihazlarla bağlanabilirliğinin seviyesini artırabilir.

  ToshibaSatellite Radius 12″nin dinamik doğası gereği, ekranlar Corning Gorilla Glass  özelliği ile hasara karşı üstün dayanıklılığa ve korumaya sahip.   Ofiste, evde veya seyahat halindeyken kullanıma uygun, beş farklı kullanım moduna sahip olan Toshiba Satellite Radius 12″de Windows 10“la gelişim gösteren ve yakında Türkiye’de tam aktif kullanım beklenen Cortana için özel tuş ve arayüzler de var. Bunlara ek olarak Microsoft Hello güvenlik sistemi de, Windows 10’a özel geliştirilen özelliklerden.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here