Ana sayfa Haber Toshiba Voltran”ı oluşturdu…

Toshiba Voltran”ı oluşturdu…

0

İkisi bir arada bilgisayarların, kullanım alanlarının genişlemesiyle beraber, büyük bilgisayar üreticileri bu alanı boş bırakmamakta kararlı. Toshiba‘nın yeni cihazı Satellite Click 2 L30W, hem tablet hem de dizüstü kullanım seçenekleriyle, iyilerin dostu, kötülerin düşmanı. Toshiba’nın oldukça iddialı olduğu bu yeni cihaz, geniş depolama kapasitesini, hoş tasarım anlayışı ve ergonomik kullanımıyla sırtında taş taşırcasına bilgisayar taşıyan kişilere çare oluyor. Hem iş kullanımı, hem okul için hem de multimedya odaklı kullanım için ideal tasarlandı. Elbette günümüz dizüstülerinde olmazsa-olmaz haline gelen ses kalitesi de, Toshiba‘nın gözünden kaçmadı.

Satellite Click 2 L30W modelinin sahip olduğu 13.3″ ekran her türlü kullanım için uygun. Bununla birlikte, ister dizüstü isterseniz de tablet bilgisayar olarak kullanılacak kadar da esnek bir kullanım sağlıyor. 

Cihazın, önde gelen özellikleri ise şunlar;

HD IPS dokunmatik ekran, DTS Sound ses teknolojisi, ince tasarım sayesinde kolay taşınabilme, Intel HD’nin üstlendiği görüntü teknolojisi ve donanımı, 4GB DDR3L 1,600 Mhz hafıza, 4.nesil Intel Core i3 işlemci, 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here