Ana sayfa Haber Toshiba Satellite Pro R50 mercek altında: orta ölçek kurumlara bir iş istasyonu

Toshiba Satellite Pro R50 mercek altında: orta ölçek kurumlara bir iş istasyonu

0

Microsoft, Windows 8.1‘in son dönemlerinde ve Windows 10 ile birlikte KOBİ, orta ölçekli işletmeler ve güzel sanatlar okuyan öğrencilere yönelik yeni çözümler ve yeni cihazları daha fazla desteklemeye başladı. Bu modellerden biri de Toshiba Satellite Pro R50-B tam isimiyle piyasada olan model, bir fiyat performans dizüstüsü. 15.6″ boyutlu model, sağlam olmakla birlikte sağlamlığın getirdiği hantallıktan da kurtulduğunu lansmanınla canlı kanlı gördük. 

Evladiyelik olarak tasarlanan Satellite Pro R50-B modeli, sağlamlığını HDDD 3D sensörüne borçlu. Bu teknoloji, düşme ve darbeleri sabit sürücüyü kitleyen bir tür teknolojiden geçiyor.

Ofis ve ev kullanımlarına uyum sağlayabilmesi için 4. nesil Intel Core i5 işlemcileri ve Intel HD 4400’e kadar grafik işlemcileri ile desteklendi, masaüstü yayıncılık programlarını çalıştırmakla birlikte iş sırasında kaçamaklık oyunları da destekleyebilecek altyapıya sahip.

Pil ömürüyle ilgili sadece olumsuz bir iz bıraktı sadece. Aslında 7.5 saate kadar dayanabilen pili, diğer 13 saate kadar varabilen pil performansı sağlayabilen modellerin, bu konuda gölgesinde kaldı. İş yerlerinin ana ihtiyaçlarından biri olan güvenlik unsurunu, Toshiba’nın yazılımcı ekibinin tamamladığı bazı yazılımlarla sağlıyor, Bununla ilgili bulut bilişim kullanımlarında güvenirlik sağlayabiliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here