Ana sayfa Donanım Toshiba Satellite p855 3D

Toshiba Satellite p855 3D

0

Performansı ile göz dolduran Toshiba Satellite P855 3D
 

64 bit Windows 8 ile yüklü 16GB”lık DDR RAM”i 3. Nesil İntel Core i7-3630QM işlemcisi ve Turbo Boost desteği sayesinde işlemci frekans çalışma hızını 3.40 GHz”e çıkarabiliyor. 1TB/8GB SSD Hybrid sürücüye sahip cihaz Toshiba Satellite P855 3D tam bir performans canavarı. 15.6 FULL HD, LED arka aydınlatmalı ekranı ve gözlüksüz 3D izleme deneyimini kullanıcılarına sunuyor. Ekran kartı olarak NVIDIA GeForce GT640M modeline yer verilmiş. GT640M 2GB kullanılabilir grafik belleği sunuyor. HyperMemory teknoloji ile sistem belleğini ekran kartının belleğine aktarıp genişletmek için kullanarak, 4GB”a kadar ekran kartı belleğine sahip olabilirsiniz. Harici ekrana bağlantı ile 2048 x 1536 pixel çözünürlükte 100hz yenileme hızı ile görüntü aktarımını destekliyor.
 

 
Satellite P855’i de yer alan Slip Stream Teknolojisi desteğine sahip iki adet Harman Kardon hoparlörü ile eşsiz müzik dinleme zevkinin en üst seviyesine ulaşabilirsiniz. Yüksek çıkışlı bas ve SRS Premium Sound 3D ses geliştirmesi potansiyeli sayesinde dizüstü bilgisayarınızda müzikler hiç olmadığı kadar iyi bir sesle çalar.

 

Bu kadar gücün bu derece iyi görünüme sahip olacağını kim düşünebilirdi? Yenilikçi bir hoparlör düzeni özelliğine sahip ince ve göz alıcı, gümüş rengi kabartılmış alüminyum tasarımı olan Satellite P855’e bakmak da onu kullanmak son derece zevkli. Geniş tıklama yüzeyi ve aydınlatmalı klavye, günlük hayatınız için oldukça rahat kullanım deneyimlerini sunar.
 

 
Şık gri renkte kabartmalı alüminyum kaplaması ve siyah klavyesi ile tasarım olarak da oldukça başarılı. Satellite P855 3D”de HDMI bağlantısı, 4 adet usb bağlantı noktası, ethernet bağlantı birimi ve VGA çıkışı ile oldukça geniş arabirim yelpazesini bizlere sunuyor.Harman/Kardon ses sistemi bulunan bilgisayarın ses kalitesi bekletilerimizin oldukça üzerinde. BluRay disk okuyucu bulunan ürün multimedia, iş, oyun, eğlence gibi tüm kullanım profillerine uygun bir Notebook.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here