Ana sayfa Donanım Toshiba Satellite L735 ile kesintisiz HD keyfi

Toshiba Satellite L735 ile kesintisiz HD keyfi

0

Toshiba Satellite L735 ile hayatınıza eğlence katın

Toshiba Satellite L735 modeli, muhteşem performansı sayesinde evde veya seyahat halindeyken multimedya özelliklerinden faydalanabileceğiniz mükemmel bir ürün. 13,3″ LED arka ışıklandırmalı TruBrite HD ekran ve stereo hoparlörler film izlemek için idealdir ve isteğe bağlı Blu-ray, Holywood’un sunabileceği en yüksek çözünürlüğü sağlıyor. Ayrıca 2B’den 3B’ye görüntü dönüştürme teknolojisi, USB 3.0 ve kablosuz veri akışı sayesinde, göründüğü kadar akıllı bir dizüstü bilgisayarın keyfini sürebilirsiniz.
 
Toshiba Satellite L735
Toshiba’nın eşsiz Resolution+ teknolojisi* standart çözünürlüğü HD kalitesine yakın bir kaliteye dönüştürüp filmlere çok daha fazla derinlik veriyor. Dolby Advanced Audio ve stereo hoparlörler her şeyin iyi göründüğü kadar iyi bir sese de sahip olmasını sağlıyor.

Tam donanımlı
Yeni nesil USB 3.0 teknolojisi oldukça hızlı aktarım hızı sunuyor. Bu, bilgilerinizi dizüstü bilgisayarınıza veya dizüstü bilgisayarınızdan saniyeler için aktarabileceğiniz anlamına gelir. Toshiba USB Kapalı Konumda Şarj özelliği ise, dizüstü bilgisayar kapalı olsa bile telefonunuzu şarj etmek üzere dizüstü bilgisayarınızı kullanmanıza izin veriyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here