Ana sayfa Donanım Toshiba RV serisi Full HD LCD TV”ler

Toshiba RV serisi Full HD LCD TV”ler

0

RV 733 serisi kullanım kolaylığı ve olağanüstü yüksek görüntü kalitesi sağlıyor.

Toshiba Bilgisayar Görüntü Sistemleri – LCD TV”lerinin yeni RV serisini duyurdu. RV733 serisi yüksek kalitede izleme deneyimi, gelişmiş kullanılabilirlik ve geniş bağlantı özellikleriyle ekonomik düşünen tüketiciyi hedefliyor. RV serisi 1 Nisan 2010 tarihinden itibaren seçkin satış noktalarında satışa sunulacak. RV serisi farklı ekran boyutları ile 3 modelden oluşuyor; 32″- 32RV733, 37″ – 37RV733 ve 40″ – 40RV733.
Birinci sınıf görüntü kalitesi

 

Toshiba RV733 serisi 1920 x 1080 piksel Full HD paneli ile tüketicilerin yüksek kalite talebini karşılıyor. Avrupa”da TV yayın içeriğinin büyük çoğunluğu hala SD kalitesindedir. RV733 TV”ler Toshiba”nın çözünürlük geliştirme teknolojisi Resolution+ ile MetaBrain işlemcisi tarafından Standart çözünürlükteki (SD) yayınların kenar detaylarını ve dokularını iyileştirerek yüksek çözünürlüğe yakın performansa ulaşmasını sağlar. Film üretim standartlarına uygun doğal renk üretimi ve 50.000:1 yüksek dinamik kontrast oranını arttırarak HD düzeyine yakın, parlak ve net görüntü kalitesi verir.

 

 

Sadece rahatlayın

 

Toshiba RV serisi, birinci sınıf özellikleri ile izleyicilerinin TV önünde rahat zaman geçirmelerini sağlar. Akıcı ve parlak görüntü kalitesi sağlayan MetaBrain görüntü işlemcisi ayrıca Auto View özelliği kullanır. Bu özellik, kurulum sırasında otomatik parlaklık, kontrast, gamma, renk doygunluğu gibi ideal görüntü ayarlarını otomatik olarak ortamın ışığına ve görüntülenen içeriğe göre kalıcı olarak seçer. Bu otomatik kullanım, güç tüketimini de azaltmaktadır. Dolby Ses uygulaması, kanal değiştirme ve reklam bölümlerinin yayınlanması sırasında ses ayarını kullanıcı tarafından seçilen ayarda yapar. SoundNavi ses sistemi, TV”nin monte ediliş şekline göre sesi ayarlar ve dahili hoparlörlerin verdiği sesi güçlü bir şekilde en yakındaki sert yüzeyden yansıtarak gerçek stereo ses etkisi yaratacak şekilde ayarlar.

 

 

Toshiba RV733 serisi

· Full HD 16:9 LCD panel ve 1920 x 1080 piksel

· MetaBrain işlemci

· Resolution+

· Optimum görüntü ayarları için AutoView

· Dolby Volume

· Sound Navi

· 4x HDMI, 2x USB, 2 x Scart, Komponent Video, LAN arayüzü

· REGZA-Link (HDMI CEC)

· Instaport

· DVB-T, DVB-C

· CI+

· WPS desteği ile WiFi kolay kurulumu

· Duvara monte edilebilir, dönebilen ayaklı stand

· Güç ayarlayıcı seçenek

· ECO Panel

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here