Ana sayfa Donanım Toshiba Regza ZV LCD TV

Toshiba Regza ZV LCD TV

0
Tek çip çok işlev
Toshiba”nın benzersiz görüntü ve ses kalitesi sağlayan REGZA ZV serisi,  Resolution+, Active Vision M200H gibi farklı görüntü teknolojilerini aynı anda tek bir chip ile yönetebilen yeni MetaBrain motor ile güçlendirilmiş. Yenilikçi AutoView özelliği oda şartlarını ve içeriği ölçerek görüntü kalitesini yükseltiyor ve görüntüyü uygun şekilde ayarlıyor. Bu sayede REGZA ZV LCD TV serisi, tüketicilerin içerik veya oda şartları ne olursa olsun optimum görüntü ayarlarının keyfini çıkarmalarını sağlıyor.

Ayrıca ürün  içerik, program ve girdi ne olursa olsun ses seviyesinin aynı kalmasını sağlayan son derece akıllı bir ses teknolojisi olan Dolby Volume özelliği içeren nadir televizyonlardan. Dolby Volume teknolojisi kullanımı TV üreticileri arasında bir ilk, tüketicilerin artık ses ayarı yapmadan kanal değiştirebilmeleri, reklamlar sırasında yükselen ses seviyesinin otomatik olarak ayarlanması ve ses seviyesinin her zaman kullanıcının ayarladığı düzeyde kalması anlamına geliyor.

Toshiba REGZA ZV serisinde önemli ve enerji tasarrufu sağlayan bir özellik de tam güç kapatma düğmesi sayesinde kullanıcılar cihazı bekleme (stand-by) konumunda bırakmadan tamamen kapatabiliyorlar.
 

    

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here