Ana sayfa Donanım Toshiba Regza ZV LCD TV Serisi

Toshiba Regza ZV LCD TV Serisi

0
  Toshiba, görüntü kalitesini yükselten Regza serisine yeni modeller eklemeye devam ediyor, ZV serisi Toshiba”nın benzersiz Resolution + teknolojisi standart TV ve DVD görüntülerini HD görüntü kalitesine yükseltiyor.

Günümüzde çoğu televizyon kanalı, standart görüntü ile yayın yapmakta ve bu da kullanıcının HD fonksiyonlu ürünlerinden yeteri kadar faydalanamamasına yol açmakta. Toshiba”nın yeni ürün serisi Regza ile HD kalitesinin keyfini programlar HD kalitesinde olsun olmasın yaşabileceksiniz.
Toshiba”nın Resolution + teknolojisi ile görüntü kalitesi çok daha kaliteli. Detay görüntüler daha keskin ve anlaşılır. Böylece favoriniz olan DVD”leri tekrar keyifle detayları ile birlikte daha kaliteli görüntü ile izleyebileceksiniz.

 

Bütün bunlara ek olarak ZV serisi HD standardındaki yayınları da görüntüleyebiliyor. ZV serisi, iyi dengelenmiş NICAM Stereo ses sistemi ve SRS WOW teknolojisi ile kaliteli ses yayını sağlıyor. Ayrıca 3x HDMI girişi ile DVD ve BD oynatıcılar ile yeni jenerasyon oyun konsollarını kablo değiştirmeksizin kullanmanızı sağlıyor

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here