Ana sayfa Donanım Toshiba”nın “Efsane” No Matter What/Ne Olursa Olsun Garantisi 31 Marta Uzatıldı

Toshiba”nın “Efsane” No Matter What/Ne Olursa Olsun Garantisi 31 Marta Uzatıldı

0

Toshiba TNB A.Ş., Türkiye’deki tüketicilerinin Toshiba ürünlerine duymuş olduğu güveni ve müşteri memnuniyetini pekiştiren TNB premium hizmetlerini, NMW ile zenginleştiriyor. 2009 yılında Toshiba‘nın Türkiye dahil 13 Avrupa ülkesinde uyguladığı No Matter What/Ne Olursa Olsun garanti hizmeti kampanyası TNB A.Ş”nin “”Premium Hizmetler””kapsamında tekrar başladı 31 Aralık 2013  de bitmesi beklenen kampanya müşterilerimizden gelen yoğun istek üzerine 31 Marta 2014 de kadar uzatıldı.31 Marta kadar  satın alınacak TNB A.Ş. garantili  tüm Toshiba notebook ve Tablet modelleri No Matter What/Ne Olursa Olsun garanti hizmet paketi içersinde yer alacak. 

 

 

Yani dizüstü bilgisayarınız veya tabletiniz çalındığı, herhangi bir nedenle düşürme, sıvı dökülmesi gibi  sebepler ile  hasarlandığı yada iki hafta içinde  memnun kalmadığınız takdirde Toshiba TNB A.ş. bu paket içerisinde hepsi için bir çözüm garanti ediyor.

 

TNB A.Ş. Genel Müdürü Aytaç Biter konu ile ilgili yaptığı açıklamada;     

“Toshiba”yı Türkiye”de  25 yıldır gururla temsil ederken, geliştirdiğimiz servis ve hizmetler ile kalite ve güvenirliğimizi bir üst seviyeye taşıyoruz. Bunun en güzel örneği kısa sürede bir efsane haline gelen ama gerçek olan No Matter What /Ne Olursa Olsun garanti hizmeti kampanyası. Hizmet kalitesinde sürekli en iyiyi hedeflemek ile yetinmiyoruz, geliştirdiğimiz TNB Premium hizmet paketleri ile satış sonrası hizmetler konusundaki iddiamızı sürdürüyoruz. Toshiba bilgisayar ve tabletleri tercih eden kullanıcılara markamıza güvenimizin ispatı olarak Toshiba yatırımlarını güvence altına alan NMW garantisini hediye ediyoruz. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımlarımız ile Toshiba ürünlerini alan tüketiciler sadece alırken değil aynı zamanda kullanırken de kazanıyor, toplam sahip olma maliyeti düşüyor ve uzun süreli müşteri memnuniyeti sağlanıyor.” dedi. 

 

 

Garanti kapsamı kısaca şöyle:
 

Memnuniyet garantisi: Cihazı satın alıp kullandıktan sonra, üründen tamamen memnun kalmadığınız takdirde ürünü iki hafta içinde iade edebiliyor veya değiştirebiliyorsunuz.
 

Kaza sonucu hasar koruması: Taşınabilir bilgisayarınız garanti süresi kapsamında kaza sonucu hasarlanırsa cihazınızı ücretsiz tamir ediyoruz.

 

Hırsızlık teminatı: Taşınabilir bilgisayarınız garanti süresi içinde çalınırsa, birebir aynı veya eşdeğer bir notebook ile değiştirebiliyorsunuz.

 

KAMPANYAYA İLİŞKİN BİLGİLER:
 

 *Kampanya, 31 Mart 2014 tarihine kadar  satın alınacak tüm Toshiba notebook ve Tablet modelleri için geçerlidir.
 

*Bu garanti kapsamındaki hizmetler;
 

·                İlk 14 gün içerisinde koşulsuz iade
 

·                çalınmaya karşı koruma
 

·                Kaza sonucu hasar koruması
 

* NMW garanti hizmet paketinin aktive edilebilmesi için; www.toshibatr.com/nmw <http://evreka.bsnods.com/click_mail.php?campaign=168859&link_id=994131&member_id=4823162>  adresindeki aktivasyon için gerekli link”in kullanılarak; kullanıcı bilgilerinin, ürün bilgilerinin ve satın alma faturasının bir kopyasının iletilmesi gerekiyor. Başvuru durumu yine aynı adres üzerinden kontrol edilebileceği, kullanıcılara bir onay e-mail”i gönderilmektedir. Bu servis, yalnızca aktivasyon kayıt işleminin yapıldığı Toshiba ürünleri için geçerlidir.

 

 

Toshiba ürünleri Türkiye Distribütörü TNB A.Ş. Hakkında 
  

TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş., Toshiba”nın notebook, tüketici elektroniği ürünleri, depolama birimleri ve aydınlatma sistemlerinin Türkiye distribütörlüğünü 1996 yılından beri yapmaktadır. özellikle çevre konusundaki hassasiyeti ile tanınan ve kendi sınıfında en çevreci ürünlere imza atan Toshiba, çevre dostu yeni LED TV modelleri, LED ekranlı notebookları ve yeni LED lambaları ile daha az enerji tüketimi sağlarken, daha uzun kullanım ömrü, daha iyi görüntü, daha sağlıklı iş ve eğlence ortamı sunmaktadır. En yenilikçi ürünleri tüketici ile buluşturmaya devam eden TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş, 2011 yılında ilk gözlüksüz 3D notebook”u, 2012 yılında ise Gözlüksüz 3D Ultra HD TV”yi tüketicinin beğenisine sunmuştur. TNB A.Ş. teknolojide araştırmanın ve yeniliklerin bitmeyen bir yol olduğu felsefesi ile birçok konuda ilkleri gerçekleştirmeye devam etmektedir. Bölgesindeki ülkeler arasındaki en başarılı distribütör ödülünü 1996″dan beri defalarca kazanan TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş. kırdığı dünya rekorları ve satış başarıları ile bilinmektedir. 3.000″e yakın uzman bayisi ve değer katan iş ortakları ile beraber daha nice başarıları hedeflemektedir.

 

Not:
 

TNB A.Ş.; “”Premium Garanti Hizmetleri “” kapsamında  daha önce yer alan bu paketi 159 TL+KDV fiyatına satmaktaydı.
 

 

www.toshibatr.com 

Facebook 

Twitter   

Google +

Pinterest

Youtube
 
 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here