Ana sayfa Haber Toshiba, IBM’in RSS’ini satın alıyor

Toshiba, IBM’in RSS’ini satın alıyor

0

Toshiba TEC Corporation, teknoloji devi IBM’in dünya çapında perakende satış noktası çözümleri sunan Perakende Mağazacılık çözümleri iş kolunu satın alacağını duyurdu

Dünyanın lider perakende satış noktası sistemleri ve çözümleri şirketi Toshiba TEC, IBM Perakende Mağazacılık çözümleri (Retail Store Solutions; RSS) birimini alacağını duyurdu. İşlemin tamamlanmasından sonra, Toshiba TEC donanım, yazılım ve bütünleştirilmiş mağaza içi çözümler sağlayan, dünyanın en önde gelen perakende mağazacılık sistemleri şirketi haline gelecek ve Akıllı Ticaret”i dünya çapındaki perakendecilere ve onların müşterilerine taşımak için IBM ile işbirliği yapacak. Yaklaşık 850 milyon ABD Doları değerinde satışın 2012 yılının ikinci çeyreğinin sonunda ya da üçüncü çeyreğin başında tamamlanması bekleniyor.
 
Japonya”nın perakendeciler için satış noktası sistemleri ve teknolojilerinde önde gelen üreticisi Toshiba TEC Corporation, teknoloji devi IBM’in dünya çapında perakende satış noktası çözümleri (POS) sunan Perakende Mağazacılık çözümleri (Retail Store Solutions; RSS) iş kolunu satın alacağını duyurdu. İşlemin tamamlanmasından sonra, Toshiba TEC donanım, yazılım ve bütünleştirilmiş mağaza içi çözümler sağlayan, dünyanın en önde gelen perakende mağazacılık sistemleri şirketi haline gelecek ve Akıllı Ticaret”i dünya çapındaki perakendecilere ve onların müşterilerine taşımak için IBM ile işbirliği yapacak.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here