Ana sayfa Donanım Toshiba ET20

Toshiba ET20

0

Hepsi birarada

Toshiba, ET20 projeksiyon cihazı üzerine entegre edilmiş DVD Player ve mükemmel görüntü kalitesi ile örtüşen  Entegre Dolby ProLogic 5.1 surround ses sistemiyle dertsiz bir ev sinema paketi sunuyor.
 
“”Super Close Projection”” modellerinden biri olan Toshiba ET20, ev sinema pazarına yeni bir soluk getiriyor. Bundan sonra hepsi bir arada konsepti altında devrim yaratacak yeni alanlar açılacaktır. Bu ürünler 1.30 metre kadar muhteşem görüntü kalitesi sağlıyor. Entegre Dolby ProLogic 5.1 surround ses sistemi zengin görüntü kalitesi ile örtüşen kesin ses kalitesi sunuyor. ET20 projeksiyon üzerine entegre edilmiş DVD Player ı ile dertsiz bir ev sinema paketi .
 
ET20 ev sinema sisteminde projeksiyon , SCP(Super Close Projection ) teknolojisi üzerine oturtulmuş. ET20, 20 cm fırlatma uzaklığında diagonal 0.65 m görüntü sağlayabiliyor. Projeksiyon; Composite Video, Component Video ve S-video bağlantıları sunuyor. Bunlara ek olarak, sınırsız audiovisual için HDMI arabirime, 3.5 mini coax bağlantı ve scart adaptörüne, ayrıca audio giriş/çıkışları için de kulaklık soketine sahip.
 
www.toshibatr.com

Fiyatı: 1769 Euro
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here