Ana sayfa Donanım Toshiba Dynadock V10 ile bağlantı keyfi

Toshiba Dynadock V10 ile bağlantı keyfi

0

Kolay tak ve kullan bağlantının keyfini çıkarın:
Toshiba, Dynadock V10 ile bağlantı seçenekleriniz daha çok ve pratik

Toshiba Dynadock V10, yalnızca tek bir USB kablosuyla Notebook ve Netbook”lar için ultra ince, küçük, hafif ve uygun fiyatlı bağlantı istasyonudur.

İnce, küçük ve siyah renkli, çok fonksiyonlu Docking Station (bağlantı istasyonu) USB 2.0 bağlantı noktası içeren tüm dizüstü bilgisayarlar ile uyumludur. Dynadock V10, gelişmiş video özellikleri ile de geniş bağlantı seçenekleri sunmaktadır. Bu ürün sadece BT profesyonellerinin değil, pratik kullanımı ile son kullanıcıların da dikkatini çekiyor.

Sahip olma maliyeti düşük olan Dynadock, masa üstünde bir çok teknolojik ürünü bir arada cihazına bağlamak isteyen bilinçli kullanıcıları hedefliyor.

TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş. Genel Müdürü Aytaç Biter, “Yeni Dynadock V10 ile müşterilerimize aksesuar olarak küçük, hafif ve uygun fiyatlı ama güçlü bir bağlantı istasyonu teklifi sunuyoruz. Dynadock V10 ultra taşınabilir boyutları, siyah tasarımı ve özellikleri ile profesyonel kullanıcıları hedefliyor.”

 

 

KOMPAKT TASARIMI İLE GöZ DOLDURUYOR…

Boyutları sadece 145 x 34 x 75 mm olan Dynadock V10 üzerinde 4 adet USB 2.0 portunun yanı sıra 10/100 Ethernet LAN arayüzü, bir kulaklık çıkışı ve mikrofon çıkışı bulunmaktadır. Mobil cihazın USB üzerinden şarj edilebilme özelliği, bilgisayarınız kapalıyken de desteklenmektedir. Dynadock V10 yüksek performanslı bir video denetleyicisi olan DVI -I video desteği ile birlikte video ve VGA çıkışı ile üç monitöre kadar görüntülü olarak çalışabilir.

özellikler

· USB 2.0 PC bağlantı arabirimi

· 4 x USB (2.0)

· Ethernet LAN 10/100

· DVI-I (Dijital 24 iğneli)

· 1 x Mikrofon Girişi, 1 x Kulaklık çıkışı

· 1920 x 1080, 16-bit/32-bit renk

· AC 100-260V – DC 5V/4A güç desteği

· Desteklenen Video Modları: Mirror Mode (Ayna Modu), Extended Mode (Genişletilmiş Mod), Primary Display (Birincil Ekran

· 145 x 34 x 75 mm boyut

· 249 g

· 2 yıl Uluslararası garanti

Fiyatı: 225$+kdv

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here