Ana sayfa Donanım Toshiba”dan yeni LCD TV Serisi

Toshiba”dan yeni LCD TV Serisi

0

Toshiba LED-LCD TV serisi, yaşam stilinizi değiştiriyor

Yeni SL LED Serisi, 48 cm (19″)den 107 cm (42″)e kadar ekran boyutları ile ince, arka ışıklandırmalı özellikleriyle evdeki her odaya ve tüm yaşam biçimlerine uygun seçenekler sunuyor.
Yeni televizyonlar, LED arka ışıklandırma sistemi sayesinde düşük enerji tüketimi ve ince görünümün yanında yüksek görüntü kalitesi sunuyor. Parlak siyah SL738 serisi televizyonlar uydu ve dijital kablolu yayınları alabilen, analog ve dijital entegre alıcılar ile sunuluyor.

 

 

İyi görüntü kalitesi, iyi dış görünüm

LCD paneli arkadan aydınlatan enerji tasarruflu Edge LED teknolojisi cihazın çok ince tasarımına rağmen son derece parlak görüntü kalitesini sağlıyor. HD ready çözünürlüklü (W-XGA) küçük 48 cm (19″) modelden Full HD çözünürlük ve 100 Hz ekran hızı sunan 107 cm (42″) cihaza kadar farklı seçenekler sunan seri, uygun fiyatlarıyla da dikkat çekiyor.

Geniş bağlantı seçenekleri, kullanım kolaylığı

 

 
SL738 TV serisi hızlı ve kolay bağlantı için geniş bağlantı seçenekleri sunuyor. HDMI (High-Definition Multimedia Interface girişi ile, televizyonlar herhangi bir HDMI özellikli HD kaynaktan sıkıştırılmamış multimedya verilerini alabiliyorlar. Ayrıca bir USB girişi ile MP3, JPEG gibi popüler dosya türlerini destekleyen ara yüzü, PC girişi, komponent video, kulaklık giriş çıkışı, dijital ve analog ses, DVB arayüzü (CI+) diğer bağlantı seçenekleri olarak kullanım kolaylığı sağlıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here