Ana sayfa Donanım Toshiba”dan yaşam teknolojisi : Lifenology

Toshiba”dan yaşam teknolojisi : Lifenology

0

Toshiba “Yaşam Teknolojisi / Lifenology” ismini verdiği konseptini, Berlin’deki IFA 2014 fuarında görücüye çıkaracak.

“İnsanların yaşamlarını değiştirecek, yeni değerler katacak, yaşam kalitesini arttıracak ürünlerden” oluşan Lifenology vizyonu, insanlara yapmak istedikleri şeyleri, yapmak istedikleri şekilde yapmalarına olanak verecek.

IFA 2014’te tanıtılacak ürünlerin ilki, Satellite Radius 11 tablet. Klavyesi ile 5 farklı şekilde kullanılabilen Satellite Radius 11, 11.6 inç boyunda.

Satellite CL10-B uzun pil ömrü, Windows 8.1 Bing işletim sistemi, Encore Mini ise 7 inç ekran ve Intel Atom işlemci ile geliyor. IFA 2014’te ayrıca 13.3 inç Full HD IPS ekran ve Skull Candy hoparlörlere sahip Chromebook 2 de görücüye çıkacak.

IFA 2014’te Toshiba’nın ilk kablosuz SSD modeli Canvio Aero Mobile de görücüye çıkacak. Dahili kablosuz bağlantı özelliği ve yüksek hızlı USB 3.0 portu, 128 GB kapasitesi ile 8 cihaza kadar aynı anda bağlanılabilen cihaza 8 saat kesintisiz video aktarımı yapılabiliyor.

İlk defa görücüye çıkacak ürünlerden bir diğeri ise 2015’te Avrupa’da satılacak olan Ultra HD 4K TV‘nin prototipi. 3840 x 2160 piksel çözünürlüğündeki ekranı, otomatik kayıt özelliğiyle geliyor. Ayrıca L24 TV serisinden 40 ve 50 inçlik iki yeni versiyon da burada tanıtılacak.

Bu yılki IFA fuarında Toshiba yeni ve gelecekteki TV teknolojilerinden de örnekler sunacak. Akıllı ekran paylaşım özelliğine sahip 21:9 5K TV, kişisel oto kayıt servisi MediaGuide Replay ve oturma odanızda TV izleme deneyiminizi zenginleştirecek 84″” ayna ekran (ev sineması için) bunlardan bazıları. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here