Ana sayfa Donanım Toshiba”dan iki yeni netbook

Toshiba”dan iki yeni netbook

0

Toshiba iki yeni netbook”unu duyurdu.

Toshiba Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri, 10.1” (25.7 cm) boyutlarındaki iki yeni netbook”unu duyurdu. Toshiba mini NB300 ve NB305. 11 saate kadar uzun pil ömrü ve gelişmiş tasarım özellikleri sunan her iki model de, tasarımdan ve kullanışlılıktan ödün vermek istemeyen bilgisayar kullanıcıları için tasarlanmıştır.
 
Yeni Toshiba netbook”lar rahat yazmayı sağlayan tam boyutlu klavye ve Multi Touch Kontrol özelliğine sahip geniş Touch Pad”a sahipt. Aynı zamanda bu netbook, günlük proje ve aktiviteleri kişisel olarak organize etmeye yardımcı olan Toshiba LifeSpace uygulaması ile donatılmış ve kayıtlı dosyaları kolayca bulmayı sağlar. Asıl bilgisayarları ile senkronize olmak isteyen kullanıcılar için de senkronizasyon yazılımı yüklü.

 

 

Mini NB300/NB305 netbook”lar kendinden önceki göz alıcı tasarım özelliklerini devam ettiriyor. Mini NB305, eşsiz 3 boyutlu kapak tasarımıyla, hem görsel hem de fiziksel çekiciliği ön planda sunuyor. İki çarpıcı renk seçeneği mevcut: Kar beyazı ve kahverengi.

Toshiba mini NB300 ise bütçelerini daha bilinçli harcayan kullanıcılar için üretilmiş. Kozmik Siyah parlak kapaklı, siyah düz klavye ile birlikte ince eğik çizgili desenle donatılmış. Toshiba”nın değer katan yeni kalite özellikleri şimdi netbook sınıfında.
 

Yüksek güvenirlik ve uzun ömür sağlamak için Toshiba netbook”larına sadece birinci sınıf bileşenler kullanmakla kalmaz aynı zamanda genel olarak sadece daha yüksek fiyatlı dizüstü bilgisayarlarda bulunan 3 Boyutlu etki sensörü gibi yüksek kalite özellikleri de ekler. Entegre sensör, düşme ya da şok durumunda okuyucu kafayı park pozisyonuna çekerek sabit diski korur.

ürünlerin Türkiye satış fiyatı ise 549 dolar+KDV.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here