Ana sayfa Haber Tom Clancy”s The Division”ın devam oyunu gelebilir!

Tom Clancy”s The Division”ın devam oyunu gelebilir!

0

2015 senesinde büyük bir ilgi ve topluluk yaratan Tom Clancy’s The Division, şu sıralar Rainbow Six: Siege’in gölgesinde kaldı. Halen aktif bir oyuncu kitlesine sahip olan The Division, ara sıra küçük ve büyük olsa da güncellemeler ile yenileniyor ve oynanış rakamlarında yükselmeye sahip oluyor. Yakın zamanda oyunun kurucusu David Poldfelt ile yapılan röpörtajda ise, The Division’ın devam oyunun, gelecek bir zamanda mümkün olabileceğinden bahsetti.

çoğu kişi tarafından unutulmuş olarak görünse de Ubisoft bırakacak gibi durmuyor

Popüler oyun ve teknoloji sitesi IGN ile yapılan röpörtajda David, The Division’ın aslında kendi için büyük bir başarım olduğunu belirtti. Bu tür sebeplerden dolayı David, Division’ın daha fazla ilgi görmesini ve tanınmasını istiyor. Konu olarak güzel bir noktadan başladıklarını da belirten yapımcı, serinin devam oyununun bir şekilde piyasaya sürülmesini de istiyor. Fakat bu konu hakkında daha fazla konuşmayan David Poldfelt, en azından The Division 2’nin gelebileceğini bizlere işaret etti.

Tom Clancy’s The Division üzerinde ortak çalışan Ubisoft ve Massive Entertainment, The Division için yayınlanan 1.8 güncellemesi ile oyuncuları tekrar ekran başına getirmişti. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here