Ana sayfa Oyun Tom Clancy’s Rainbow Six Siege”i kısa bir süreliğine ücretsiz olarak oynayabilirsiniz!

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege”i kısa bir süreliğine ücretsiz olarak oynayabilirsiniz!

0

Ubisoft tarafından son zamanlarda geliştirilen en iyi video oyunlarından bir tanesi olan Tom Clancy”s Rainbow Six Siege kısa bir süreliğine ücretsiz oluyor. Ubisoft cephesinden gelen bilgilere göre oyuncular, bu oyunu 16 Kasım 2017 ile 19 Kasım 2017 tarihleri arasında ücretsiz bir şekilde oynayabilecekler. Tabii böyle hoş bir etkinlikten sadece PC oyuncuları faydalanmayacak, Xbox One ve PlayStation 4 oyuncuları da aynı şekilde, kısa bir süre boyunca, ücretsiz bir şekilde Tom Clancy”s Rainbow Six Siege oynayabilecek.

Eğer bu ücretsiz deneme sürecinde oyunu satın almak isterseniz, %60 gibi güzel bir indirim oranı ile karşılaşacaksınız. Oyunu satın aldıktan sonra ise tüm ilerlemelerinizi tutabileceksiniz. Yani, ücretsiz etkinlik boyunca yaptığınız ilerlemelerin hiçbiri silinmeyecek. Eğer bu da sizlere yetmiyorsa, ücretsiz hafta sonu etkinliği bittikten sonra, 20 Kasım 2017 tarihinde Operation White Noise içeriği oyunun test sunucularına eklenecek. Bilmiyorsanız hemen söyleyelim, Operation White Noise bu oyunun 2. senesine ait son içerik olacak. Ardından oyun 3. senesine giriş yapacak.

Dünyanın en yetenekli taktiksel casuslarından oluşan elit bir takım kurun ve uluslararası bir terörist örgütünü alaşağı edin. Kötü şöhretli “Rainbow” taktiksel birimi komuta edin ve düşmanın kalesinin merkezine doğru kendinize yol açmak için modern silahları kullanın. Terörist tehdidini bertaraf etmek için tamamen yıkılabilir çevrenin, hassasiyet derecesi yüksek silahların ve çevrim içi eşli çok oyuncunun avantajlarını kullanın. “Operatives” özelliği güçleriniz üzerinde çalışmanıza, uzmanlık yeteneklerinizi geliştirmenize ve görevi başarıyla tamamlamak için bütünün parçası olmanıza izin verecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here