Ana sayfa Haber Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands oyunu için yeni güncelleme geliyor!

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands oyunu için yeni güncelleme geliyor!

0

Ubisoft, bir süre önce çıkmış olan Tom Clancy”s Ghost Recon: Wildlands isimli video oyununa ganimet kutularını ekleyeceğini duyurdu. Bu ganimet kutuları, yapılan açıklamalara göre Battle Crates adı atlında oyuna gelecek. Battle Crates, Extended Ops güncellemesi ile, ay sonunda oyunda karşımıza çıkmaya başlayacak. Bu ganimet kutuları sadece Credit ile satın alınabiliyor ve içerisinde sadece kozmetik ögeler bulunuyor. Ubisoft, özellikle bu kutuların içerisinde oynanışı değiştirecek şeylerin bulunmayacağını belirtti.

Bahsettiğimiz ganimet kutuları, 400 Credit ile satın alınabilecek ve kutunun içerisinden halihazırda sahip olmadığınız 3 öge düşecek. Sürekli olarak bu işlem uygulanacak, yani daha önce size çıkmış olan bir kozmetik ögenin tekrar çıkması engellenecek. Böylece, her kutu açtığınızda 3 yeni öge ile karşılaşacaksınız. Ayrıca, oyun içerisinde 1″den fazla ganimet kutusu bulunacak. Bu kutuların farkları ise, bir kutuda PvP moduna dayalı kozmetik ögeleri bulunacakken, diğer kutularda PvE temelliögelerin bulunacak olması olacak.

Bahsettiğimiz güncelleme Tom Clancy”s Ghost Recon: Wildlands için yayımlandığı zaman, her oyuncuya Ubisoft Club aracılığı ile 2 adet ganimet kutusu verilecek. Bu kutuların adı da Spec Ops Crate ve Ghost War Crate olarak açıklandı. Spec Ops Crates, sadece PvE moduna yönelik ögeleri içerisinde bulunduracak. Bu ögeler arasında egzotik ve epik silahlar, araçlar ve diğer ögeler bulunacak. PvP temelli Ghost War Crate içerisinde de aynı şeyler bulunacak ama bunların üzerine bir de karakter özelleştirme ile alakalı ekstra şeyler bulunacak. Ayrıca, bu kutuda sadece kutuya özel olan Icons isimli bir kozmetik öge kategorisi de bulunacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here