Ana sayfa Haber Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands oyunu için yeni güncelleme geldi!

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands oyunu için yeni güncelleme geldi!

0

Tom Clancy”s Ghost Recon: Wildlands, çıkışı üzerinden bir süre geçmiş olmasına rağmen hala yeni içeriklere doymuyor. Bu da, tabii biz oyuncuların işine geliyor. Dün, yani 14 Mart 2018 tarihinde çıkan bedava güncelleme ile birlikte, Tom Clancy”s Ghost Recon Wildlands oyununun Ghost War PvP moduna Trapper, Guerilla ve Stalker olmak üzere 3 yeni sınıf daha eklendi. Bu haberimize konuk olan yamanın, oyunun PvP modu için gelmiş olan 4. büyük ve ücretsiz yama olduğunu da belirtmekte fayda var.

Tom Clancy”s Ghost Recon Wildlands, içeriklere doymuyor.

Ufak ufak sınıfların özelliklerinden de bahsedelim, hazır konu sınıflarken. Trapper sınıfı, gaz tuzaklarını getiriyor oyuna. Düşman, bu tuzakları aktifleştirdiğinde, birtakım hasar alıyor ve geçici olarak sersemliyor. Ayrıca, tuzağa basan düşmanlar, aynı zamanda işaretleniyor. Guerilla sınıfı, yakın mesafe için yanında SMG taşıyor ve aynı zamanda sis bombası atabilen bir drone cihazı bulunduruyor. Bu sis bombası, işaretlenmiş dost oyuncuların işaretlerini de kaldırıyor.

Diğer bir sınıf ise, Stalker. Stalker, uzak mesafede tam bir tehlike. Elindeki keskin nişancı tüfeğinin sesi, düşmanlar tarafından duyulmuyor. Stalker tarafından işaretlenen düşmanların, işaretlendiklerini bilmiyor olması da büyük bir avantaj tabii. Ayrıca, eğer olur da düşmanlar yakınlaşırsa, Stalker sınıfının pompalı tüfeği de, düşmanların korkulu rüyası olacaktır. Hemen yukarıdaki galerimizde, gelen 3 yeni sınıf ve bir de gelecek Tom Clancy”s Ghost Recon: Wildlands güncellemelerinin kilometre taşlarını gösteren görseli bulabilirsiniz. Haberimizin sonunda ise, 4. güncellemeyi gösteren bir video bulunuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here