Ana sayfa Haber Tom Clancy”s Ghost Recon Wildlands için ilk paket; Narco Road”a az kaldı

Tom Clancy”s Ghost Recon Wildlands için ilk paket; Narco Road”a az kaldı

0

,

Ubisoft, Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands”in ilk genişlemesi olan Narco Road’un Season Pass sahiplerine tüm platformlarda aynı anda 18 Nisan’da piyasaya çıkacağını duyurdu. Season pass sahipleri 25 Nisan”da çıkacak olan genişleme paketi Narco Road”a bir hafta önceden erişim sağlayabilecek.

Narco Road”da, oyuncular El Invisible’ın liderliğindeki üç kaçakçı çeteye sızmaları gerekiyor. Oyuncular, El Invisible”ı adalet önüne çıkarabilmek için esrarengiz liderin güvenini kazanmak zorunda kalacaklar. El Invisible”ye ulaşmak için üç yeni karizmatik liderin güvenini kazanmaları gerekiyor.

Ayrıca, tüm oyuncular 12 Nisan’da konsollarda, 14 Nisan’da Windows PC’de yeni bir oyun güncellemesine erişecek. Güncelleme, 18 Nisan’da başlayacak olan haftalık canlı sezon zorlu oyunlarını solo, co-op ve topluluk görevleri şeklinde tanıtacak. Bu zorlu oyunları tamamlayan oyuncular, haftada üç benzersiz ödül ile ödüllendirilecek. Zorlu oyunlar, her biri altı hafta süren ve belirli bir temaya sahip olan birden fazla sezon boyunca sunulacak. İlk sezon The Rise and Fall of Unidad”da, oyuncular Unidad’ın operasyonları hakkında bilgi toplayıp ülkeye yönelik tehditlerle mücadele ediyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here