Ana sayfa İnternet Tivibu ile Londra Olimpiyatları 4 ekranda yayında!

Tivibu ile Londra Olimpiyatları 4 ekranda yayında!

0

TTNET”in yeni dönem TV platformu Tivibu, 27 Temmuz ile 12 Ağustos 2012 tarihleri arasında gerçekleşecek 2012 Londra Olimpiyatları”nı, 4 ekranda 6 özel kanalda yayınlayacak

Sporseverler, Tivibu”nun gelişmiş özellikleri sayesinde canlı yayını durdurabilecek, geri alabilecek, kaçırdıkları yarışları tekrar izleyebilecekler. Olimpiyat Oyunları, Tivibu Ev, Tivibu Web ve Tivibu Cep üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Olimpiyat Oyunları”nın Tivibu Web”deki canlı yayınları herkese açık olacak. Spor yazarlarıyla bir araya gelen TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, sporseverlere yepyeni bir olimpiyat deneyimi yaşatacaklarını vurguladı.
 

4 ekran özelliği sayesinde Tivibu kullanıcıları Tivibu Web ve Tivibu Cep sayesinde ofiste, yazlıkta veya dışarıda olsalar bile yarışları kaçırmayacak, Olimpiyat heyecanını bilgisayarlarından, akıllı telefon ve tabletlerinden yaşayabilecekler. üstelik Tivibu Web üzerinden yapılacak yayınlar herkese açık olacak. Böylece tüm sporseverler, Olimpiyat Oyunları”nı tivibu.com.tr’den canlı olarak izlemenin keyfini yaşayacaklar. Tivibu Web aboneleri ise Tekrar İzle servisi sayesinde müsabakaları kaçırmayacak, istedikleri zaman istedikleri yerde izleyebilecekler.

Tivibu”nun “Tekrar İzle”, “Durdur İzle” ve “Geri Al İzle” gibi gelişmiş özellikleri sayesinde sporseverler, Olimpiyat Oyunları”nı büyük bir heyecanla izleyecekler. Sporseverler Tivibu”nun “Tekrar İzle” özelliği ile yarışmaları yayınlanma tarihlerinden sonraki 1 hafta boyunca istedikleri zaman, istedikleri kadar izleyebilecekler. Olimpiyatların herhangi bir müsabakasının en heyecanlı yerinde ekran başından ayrılmak zorunda kalan sporseverler, Tivibu”nun “Durdur İzle” özelliği ile olimpiyat heyecanına kaldıkları yerden devam edebilecekler. Tivibu”nun “Geri Al İzle” özelliği sayesinde ise sporseverler canlı yayını geri alabilecek, o an canlı yayınlanan yarışmanın önemli anlarını yeniden izleyebilecekler.

Tivibu Ev”in Sosyal Tivi uygulaması ile sporseverler, olimpiyatları izlerken aynı anda televizyon üzerinden de sosyalleşebilecekler. Kullanıcılar, izledikleri karşılaşmalar hakkında yorum yazabilecek, arkadaşları ile mesajlaşabilecek ve hatta karşılaşmaları arkadaşlarına önerebilecekler. Oluşturdukları arkadaş listeleri üzerinden, kimin hangi karşılaşmayı izlediğini gören sporseverler, Sosyal Tivi”nin eğlenceli dünyasıyla ayrıcalıklı bir olimpiyat deneyimi yaşayacaklar.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here