Ana sayfa İnternet Tivibu ile bayram bambaşka

Tivibu ile bayram bambaşka

0
Kurban Bayramı boyunca sevdikleriyle keyifli vakit geçirmek ve yoğun iş temposundan fırsat bulamadığı dizi ve sinema filmlerini izlemek isteyenler, Tivibu”nun zengin arşivinden diledikleri içeriğe kolayca ulaşabiliyor.
 
Televizyon ve sinema keyfini, zaman ve mekândan bağımsız olarak doya doya yaşamak isteyen tüketiciler TTNET”in büyük ilgi gören web TV servisi Tivibu ile eğlenceyi bayram tatilinde de yanında taşıyor. Macera-gerilim, polisiye, romantik-komedi gibi yerli ve yabancı filmlerle; belgeseller; çizgi filmler; diziler ve müzik klipleriyle tatil süresince aile boyu eğlence Tivibu”da yaşanıyor.

Kısa sürede 450.000″in üzerinde abone tarafından tercih edilen Tivibu, Seç İzle ve Kirala İzle özellikleriyle geniş arşivinde bulunan gişe rekorları kıran filmlerden klasiklere yüzlerce filmi ve çeşitli içeriği, tüketicilerle zamandan bağımsız olarak buluşturuyor. Titanların Savaşı; Oyuncak Hikâyesi 3; Geleceğe Dönüş üçlemesi; Red Riding üçlemesi; Demir Maskeli Adam 2 gibi yabancı yapımların yanı sıra, Dersimiz Atatürk; Ejder Kapanı; Duvara Karşı gibi Türk yönetmenlerin unutulmaz eserleri de Tivibu”nun zengin arşivinde yer alıyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here