Ana sayfa İnternet Tivibu’dan öğrencilere özel karne hediyesi

Tivibu’dan öğrencilere özel karne hediyesi

0

TTNET”in yeni dönem TV platformu Tivibu, karne hediyesi filmleriyle yaz tatiline “merhaba” diyen tüm öğrencilere film keyfi yaşatıyor
 

30 Haziran”a kadar sürecek kampanya kapsamında; Tivibu Ev ve Tivibu Web”de yer alan “Karne Hediyesi Klasörü” içerisindeki filmler, indirimli fiyatı 0.90 TL”ye izleyicilerini bekliyor.

 

TTNET”in yeni dönem TV platformu Tivibu, yoğun bir öğretim yılını geride bırakan öğrenciler için hazırladığı karne hediyesi filmlerle yaza eğlenceli bir başlangıç yapma fırsatı sunuyor. Yaza “merhaba” diyen öğrenciler, Tivibu Ev ve Tivibu Web”de yer alan “Karne Hediyesi Klasörü”ndeki filmleri indirimli fiyatı 0.90 TL”ye izleme imkanı buluyor. Tivibu”nun öğrencilere özel bu kampanyası 30 Haziran 2012 tarihine kadar devam edecek.
 

Aralarında “Şaşkın İmparator”, “çizmeli Kedi”, “Vahşi Doğa”, “Mulan” ve başrolünde Bruce Willis”in yer aldığı “İçimdeki çocuk” gibi filmlerin olduğu karne hediyesi filmlere; Tivibu Ev ve Tivibu Web”in “Kırmızı Halı” servisinden rahatlıkla ulaşılabiliyor. Filmlerin HD versiyonları Tivibu Ev”de izlenebilirken normal versiyonları hem Tivibu Ev hem de Tivibu Web üzerinden izlenebilecek.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here