Ana sayfa İnternet Tivibu’da yaz kampanyası

Tivibu’da yaz kampanyası

0

TTNET”in yeni dönem TV platformu Tivibu”nun yeni kampanyası ile bu yaz TV izlemek daha keyifli olacak

Temmuz- Ağustos ayları arasında geçerli olacak kampanyadan yararlanmak isteyenlere, Tivibu Ev”in zengin içeriği öncelikle ücretsiz sunulacak. üstelik 40 TL değerindeki kurulum ücreti de alınmayacak. Yeni aboneler, bir taahhüt altına girmedikleri gibi modem ve HD kutu için herhangi bir bedel ödemeyecekler.
 

TTNET müşterilerine özel sunulan “Tivibu Ev Deneme Kampanyası”, Tivibu Ev”in “Maxi Paket” haricindeki “SineMaxi Paket”, “Maxi Plus Paket” ve “Full Paket” aboneliklerinde geçerli olacak. TTNET”in “Maxi Plus” ve “Full Paket” abonelerine “Tivibu Web Maxi Plus” ve “Tivibu Cep” paketleri hediye edilecek, böylece TV keyfi 4 ekranda yaşanacak.
Bilinen ulusal kanalların yayınlarının yanı sıra, özel tematik kanallar ile zenginleştirilen Tivibu Ev”in “Maxi Plus” paketinde 150’nin üzerinde yerli ve yabancı kanal ile 4000’in üzerinde içerik bulunuyor. Kullanıcılar, Tivibu Ev”in zengin arşivi sayesinde , yerli-yabancı en yeni filmleri ve dizileri, sinema tarihinin başyapıtlarını, en güzel belgeselleri, eğlenceli çizgi filmleri, popüler müzik kliplerini istedikleri an seyredebiliyorlar.
 

Tivibu Ev gelişmiş özellikleri, “Tekrar İzle”, “Seç İzle”, “Geri Al İzle” ve “Durdur İzle” sayesinde izleyicilere bambaşka bir TV izleme deneyimi yaşatıyor. Kullanıcılar Tivibu Ev”de canlı yayını durdurup geri alabildikleri gibi en sevdikleri programları kaydetmeye gerek kalmadan yayın tarihinden sonraki 1 hafta içerisinde izleyebiliyorlar. Tivibu Ev ayrıca, “Sosyal Tivi” özelliği ile kullanıcılarına televizyon üzerinden sosyal medya deneyimi de yaşatıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here