Ana sayfa Haber TIPA “ En İyi Giriş Seviyesi DSLR ” Ödülünü Pentax K-x Aldı...

TIPA “ En İyi Giriş Seviyesi DSLR ” Ödülünü Pentax K-x Aldı !

0
12 ülkeden 28 fotoğrafçı ve görüntüleme dergisinin üye oldugu TIPA (Teknik Görüntüleme Basın Derneği) üyeleri 9 Nisan 2010 tarihinde Newyork”ta seçimlerini yaptı ve Pentax K-x modeli ile “En İyi Giriş Seviyesi DSLR” ödülünü aldı.
TIPA üyeleri, Pentax K-x modelini seçmelerindeki önemli özellikleri şöyle sıraladı;

“Toz gönderme sistemi & toz alarm fonksiyonu , ISO hassaslık alanı 100 – 12.800, HD video kaydedici, sarsıntı azaltma sistemi gibi üstün özelliklerle donatılmış, giriş-düzeyi DSLR olarak mükemmel bir seçimdir. Pentax cazip fiyatı, 12 renk seçeneği, üstün teknik içeriğiyle iyi bir fotoğraf çekimi sağlıyor. “”
 

İnovasyon, ergonomi, tasarım, kullanım kolaylığı, verimlilik, fiyat/performans oranın gibi pek çok kriteri dikkate alan TIPA editörleri 1991 yılından bu yana çeşitli kategorilerde görüntüleme ürünlerine TIPA ödülleri vererek, fotoğraf tutkunlarına ve profesyonellerine en iyi satın alma seçimi yapmaları konusunda yol gösteriyor. Teknoloji sürekli değiştiği için TIPA ödülleri kategorileri de sürekli değişiyor. Mevcut kategoriler D-SLR makinelerden, kompakt makinelere, yazıcılarından yazılıma, tarayıcı ve fotoğraf kiosklarından profesyonel ışık sistemlerine kadar geniş bir yelpazeye yayılıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here