Ana sayfa Donanım Thrustmaster ve Ubisoft tarafından Farcry 5 oyunu için özel kulaklıklar tasarlandı!

Thrustmaster ve Ubisoft tarafından Farcry 5 oyunu için özel kulaklıklar tasarlandı!

0

Far Cry 5 ile seriye yeni bir soluk katmaya hazırlanan Ubisoft, oyunun çıkışına az bir süre kala bizi heyecanlandırmaya devam ediyor. Duyurusundan itibaren yayımladıkları fragmanlar, oynanış videoları, oyun içi içerikler ile oyuncuları etkilemeyi başaran yapımcı firma şimdi ise oyuncuları Far Cry 5 temalı kulaklıkları ile etkileyecek. Geçtiğimiz gün Thrustmaster ile Ubisoft, iki sınırlı sayıda üretim kulaklık için partner olduklarını açıkladı. Her iki kulaklıkta birbirinden farklı özellikler bulunuyor.

Far Cry 5 kulaklıkları tasarım konusunda başarılı olmuş.

İlk olarak bizi Y-350CPX 7.1 Powered Far Cry 5 Edition isimli modeli karşılıyor. Bu modelde oldukça dikkat çekici ve oyuncular için önemli olan özellikler bulunuyor. Ayrılabilen ve ayarlanabilen özelliklere sahip modelde, yüksek performanslı mikrofon bulunmakta. üzerinde bulundurmuş olduğu Y Sound Commander kontrol ünitesi ile oyunculara büyük kolaylıklar sunuyor kulaklık. 60 mm/2.36″ sürücüye sahip olan model, 99.99 dolarlık fiyat etiketi ile satışa sunulacak. Eğer ilk model sizin için pahalı ise ikinci modeli tercih edebilirsiniz.

İkinci model, karşımıza Y-300 Far Cry 5 Edition ismi ile sunuluyor. Bu cihazın, ilk modelimizden ayrılmasını sağlayan özelliği Thrustmaster Y-350CPX 7.1 ile güçlendirilmiş, doğala en yakın sesi sağlayabilen, yüksek kalitede stereo sistemini bulundurması. 50 mm/1.97″ sürücüleri, ses kontrolcüsü ve çift elektro-akustik bas amplifikasyonu teknolojisi kullanılan kulaklığın fiyat etiketi 59.99 dolar. ki kulaklık da aynı anda satışa sunulacak. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında 27 Mart 2018 tarihi ile çıkacak oyunun kendi temasını taşıyan kulaklar bu platformların hepsiyle uyumlu olacak.

Görseli incelediğimizde tasarımsal anlamda her iki modelde aynı görünüme sahip olduğunu görüyoruz. Far Cry 5 temalı çıkartmalar bulunan kulaklıkların yan taraflarında Amerikan bayrağı yer almakta. Kulaklıkların iç taraflarında ise Eden”s Gate amblemi bulunuyor. Almak isterseniz elinizi çabuk tutmanız gerekecek çünkü iki modelde sınırlı sayıda üretime sahip olacak. Oldukça şık duran özel kulaklığı ile oynamak Far Cry 5″i daha da keyifli bir hale getirecektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here