Ana sayfa Haber The Walking Dead zombileri sizi bekliyor!

The Walking Dead zombileri sizi bekliyor!

0

Zombilerin olduğu korkutucu bir ortamda bulunmak ister miydiniz? The Walking Dead ekibinin yedi yıllık gösterimi boyunca ustaca işledikleri bir dünyadan söz ediyoruz. AMC, VR uygulaması ile sizi bu dünyaya girmeye davet ediyor. Uygulamayı iOS, Android, Samsung Gear VR ve Google Daydream için şu anda edinebilirsiniz ama asıl eğlence Pazar günü başlıyor. Dizinin 100. Bölümünün başlamasından hemen sonra, özel bir VR sahnesi sunacak kanal.

Zombiler size doğru adım adım yaklaşırken, ters yüz olmuş bir arabanın içerisinde yardım beklemeye başlayacaksınız. Eğer bu da yeterince korkutucu gelmediyse, katliam şenliğinde de yer alabileceksiniz. Klostrofobik korku dürtünüzü tatmin ettikten sonra, fragmanların ve AMC”nin “Into the Badlands” adlı dizisinden bazı özelliklerin olduğu ekstralara da göz atabilirsiniz. Kanal aynı zamanda sanal deneyimlerle dolu uygulamanın gelecekte de kullanılmak üzere gösterimde kalmaya devam edeceğini söylüyor.

AMC VR uygulaması The Walking  Dead: Our World adlı arttırılmış gerçeklik oyununun iOS ve Android”e gelmesinden sonra yayınlanmış oluyor. Her iki uygulama ile birlikte tam bir zombi katiline dönüşeceksiniz. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here